Karadeniz Pet

olduramadım :)

• Konbuyu başlatan oguzhan01
  • Başlangıç tarihi
O

oguzhan01

Guest
merhaba arkadaşlar
bende bir çift kuş var biri yerli lutino biri çekoslavak 3 aylıklar ortalama ama ne yaptım ne ettimse kendime alıştıramadım üstümden inmesinler demiyorum ama beni görünce de kaçmasınlar :) bir ara 1 gece aç bıraktım elimden yem yedirdim ama vicdanım rahat etmedi ıslık çaldım ilgilendim yemedi kafeste elimi yarım saat tuttum gelmedi :) napacağım ben hem çiftimi seviyorum hemde bana alışmalarını istiyorum :) bana yardımcı olur musunuz :)

Alışkın kuşlarımız bile yanında eş atınca uzaklaşıyor bizden işiniz biraz zor Levent Bey'in dediği gibi tek kuş olmalı alışması için

ya aslında tek bakmak istiyorum ama kuşlarımı o kadar çok seviyorum ki ayrılmak istemem herhangi birinden. biri hediye zaten diğerini de ben aldım ama 1 ayda anca seçtim olmadı kalsın böyle :)

izliyorum özgür kardeşim teşekkürler :) anne tarafından bende malatyalıyım sık sık ta gelirim malatyaya saygılar :)

seve seve kardeşim bende polis olmak istiyorum bakalım dünya küçük :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:18 --

evet arkadaşlar elim titreye titreye kuşlarımı arkadaşıma verdim ondan bir yavru aldım erkek yavru almaktan vazgeçtim konuşturup alıştıracağım :)

Geri