petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

olduramadım :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oguzhan01 tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. oguzhan01

oguzhan01 Guest

merhaba arkadaşlar
    bende bir çift kuş var biri yerli lutino biri çekoslavak 3 aylıklar ortalama ama ne yaptım ne ettimse kendime alıştıramadım üstümden inmesinler demiyorum ama beni görünce de kaçmasınlar :) bir ara 1 gece aç bıraktım elimden yem yedirdim ama vicdanım rahat etmedi ıslık çaldım ilgilendim yemedi kafeste elimi yarım saat tuttum gelmedi :) napacağım ben hem çiftimi seviyorum hemde bana alışmalarını istiyorum :) bana yardımcı olur musunuz :)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Çift kuş alıştırmak oldukça zordur.
    Keşke tek kuşla çalışsaydın.
    Hayırlısı olur inşallah.

3. M.Halik Kara

Alışkın kuşlarımız bile yanında eş atınca uzaklaşıyor bizden işiniz biraz zor Levent Bey'in dediği gibi tek kuş olmalı alışması için

4. oguzhan01

oguzhan01 Guest

ya aslında tek bakmak istiyorum ama kuşlarımı o kadar çok seviyorum ki ayrılmak istemem herhangi birinden. biri hediye zaten diğerini de ben aldım ama 1 ayda anca seçtim olmadı kalsın böyle :)

5. Özgür+

Özgür+ Guest

#5 Özgür+, 21 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Haziran 2014
  6. oguzhan01

oguzhan01 Guest

izliyorum özgür kardeşim teşekkürler :) anne tarafından bende malatyalıyım sık sık ta gelirim malatyaya saygılar :)

7. Özgür+

Özgür+ Guest

birdahaki gelişlerinizde dilerseniz görüşebiliriz :) tabi o zamana kadar azerbaycana uçmazsam :)

8. oguzhan01

oguzhan01 Guest

seve seve kardeşim bende polis olmak istiyorum bakalım dünya küçük :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:36 -->-> Daha önceki mesaj 15:18 --

evet arkadaşlar elim titreye titreye kuşlarımı arkadaşıma verdim ondan bir yavru aldım erkek yavru almaktan vazgeçtim konuşturup alıştıracağım :)

Sayfayı Paylaş