Karadeniz Pet

Oleyy

• Konbuyu başlatan OnurArtürk
  • Başlangıç tarihi
O

OnurArtürk

Guest
Oh be sonunda yumurtaları şimdi gittim Son bi kere bakmaya uyumakta 1 tane yumurtlama çok sevinçliyim :)

hadi gözün aydın hayırlı olsun hayvanları rahatsız etme kırarlar

Çok sağol yok rahatsız etmem gözüm gibi bakıcam ben onlara :D

darısı zelen hanıma

hayırlı olsun

Darısı olmayanlara hayırlı olsun :)

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mesajı okuyunca bende bir umut yuvalıkları kontrol ettim ama bi şey yok benim kuşlarda hayırlı olsun sana :)

bende bi kontrol edeyimmi zelen teyzem :D

Sağolun darısı olmayanların başına olanlarında daha fazla olsun :D

hayırlı olsun kardeşim bol bol ve sağlıklı mubişlerin olsun

Hayırlı uğurlu olsun. Son bir kaç gündür dişi nasıldı? Yani bendeki dişiden emin olmak için soruyorum. Konunuzu dağıtmak gibi olmasın ama şu resimdeki durumla benzer miydi?

Kafayı yemek üzereyim çünkü sabırsızlıktan. :)

Hayırlı uğurlu olsun. Son bir kaç gündür dişi nasıldı? Yani bendeki dişiden emin olmak için soruyorum. Konunuzu dağıtmak gibi olmasın ama şu resimdeki durumla benzer miydi?

Kafayı yemek üzereyim çünkü sabırsızlıktan. :)

bu kuşta yumurta var

gözün aydın hayırlı olsun :)

Her zamankinden yorgundu sürekli yumurtalıktadı senin kuşun gibidir kanatları hatta Kanatlar daha fazla yukardaki senin kuş nasıl hep öyle mi duruyo?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:44 --

Sağolun darısı sizin başınıza.. :)

Her zamankinden yorgundu sürekli yumurtalıktadı senin kuşun gibidir kanatları hatta Kanatlar daha fazla yukardaki senin kuş nasıl hep öyle mi duruyo?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:46 -->-> Daha önceki mesaj 09:44 --

Sağolun darısı sizin başınıza.. :)

Son 10 gündür böyle. Yuvaya da ara sıra girip çıkıyor ikisi birden. Anlamadım ya yumurtlayacak mı yumurtlamayacak mı. Canım da sıkılmaya başladı artık götürüp geri vereceğim bu gidişle.

Geri