petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

olmaz böyle

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hasta8 tarafından 20 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. hasta8

hasta8 Guest

soru soruyom cevap alamıom:mad:

2. DİNÇER

DİNÇER Guest

kardeşim sabırlı ol her sorunun cevabını herkes bilemez bilen görmemiş de olabilir mesela ben senin hangi sorundan bahsettiğini bilmiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:11 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

şimdi gördüm lakin cevap veremeyeceğim daha önce hiç karşılaşmadığım bir problem :)

3. SeFfAh

SeFfAh New Member

Beğenileri:
    0
    sorunun yanıtını bilen var bilmeyen var , bilmeyenlerin atıp tutmamasından birşey yazmaması daha iyidir doğal olarak ,

bu kadarda aceleci olma

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    arkadaş bu sitede herkes herşeyi biliyr diye birşey yok bilmeyen tabii cevaplamaz bilen zaten cevaplar sabırlı olun biraz

Sayfayı Paylaş