Karadeniz Pet

olmuyor olmuyor???

• Konbuyu başlatan Fatih ÇETİNER
  • Başlangıç tarihi
F

Fatih ÇETİNER

Guest
arkadaşlar çiftim bi türlü çiftleşmiyorlar.daha önce dişi hazır değildi şimdi hazır ama erkek çok çok acemi...dişi başını eğiyor kuyruğunu kaldırıyor erkekte her defasında ayğını atıyor ve aynı anda öpüyor..herdefasında çıkmaya çlaışıyor ama çıkamıyor..bi iki kere çıktı oda olmadı hemen indi diğerinde ise birlikte düştüler..bu olay 2 aydan beridir bu şekilde..

önerisi olan varmı?

ne gibi bi öneri gelebilir merak ettim cidden :) konuyu merakla takip edicem bende.

samet çağlar ;öneri derken hani millet dört gözle yavru almak istiyor ya bende istiyorum işte ve yaklaşık 5-6 aydır kuşlar bende ama hala tık yok..tecrübeli arkadaşların önerileri yani ..billiyorum bende öneri istemek biraz garip oldu ama ne yparsın umut garibanın ekmeği işte

samet çağlar ;öneri derken hani millet dört gözle yavru almak istiyor ya bende istiyorum işte ve yaklaşık 5-6 aydır kuşlar bende ama hala tık yok..tecrübeli arkadaşların önerileri yani ..billiyorum bende öneri istemek biraz garip oldu ama ne yparsın umut garibanın ekmeği işte

Aynı durum bende de var dostum, gerçi 1 aydır yan yanalar ama bekliyoruz. erkek kur yapıyor dişi gaga atıyor sonra birbirlerine kusuyorlar masaj yapıyorlar falan öyle bekliyoruz.. bence zamanla öğrenecektir.

Ustaların dediği gibi, sabır lazım, zamanı gelince olur :)

Arkaaşım yapacağın tek sey sabırla beklemektir erkek ögrenecek milli olmak kolay değil tecrubesi içgüdüsel olarak geldiğinde cıkar yapacağınıda yapar :) sabırla beklemni öneririm

fatih kardesim büyük ihtimal senin tünekte problem var tünek ağaç ve kalın olacak ki çiftleşme sırasında dişi tüneği sıkıca kavrar ayak tırnaklarıyla erkek çıktıgı zaman taşıyabilsin erkeği ince tünek veya plastik tünekse denge de duramazlar

Dişi erkek boyutu nedir acaba resim de paylaşabilir misiniz.

fatih kardesim büyük ihtimal senin tünekte problem var tünek ağaç ve kalın olacak ki çiftleşme sırasında dişi tüneği sıkıca kavrar ayak tırnaklarıyla erkek çıktıgı zaman taşıyabilsin erkeği ince tünek veya plastik tünekse denge de duramazlar

arkadaş haklı ya tünekte sıkıntı var yada erkek kuş dişiden küçük olursa çiftleşmekte zorlanır

arkadaşlar çiftim bi türlü çiftleşmiyorlar.daha önce dişi hazır değildi şimdi hazır ama erkek çok çok acemi...dişi başını eğiyor kuyruğunu kaldırıyor erkekte her defasında ayğını atıyor ve aynı anda öpüyor..herdefasında çıkmaya çlaışıyor ama çıkamıyor..bi iki kere çıktı oda olmadı hemen indi diğerinde ise birlikte düştüler..bu olay 2 aydan beridir bu şekilde..

önerisi olan varmı?

Erkek kuşa yardımcı olun çekin bi kenara taktik verin yada tüneği değiştirin :)

önerisi olan varmı?

seninki yine çıkmaya çalışıyor.bizimki hiçbişey yapmıyor.bülent ersoy gibi küçükken kestilermi naptılar

Dişi erkek boyutu nedir acaba resim de paylaşabilir misiniz.

dişi biraz erkekten iri..yarın fotoğraf aatarım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

seninki yine çıkmaya çalışıyor.bizimki hiçbişey yapmıyor.bülent ersoy gibi küçükken kestilermi naptılar

ab, süpersin ya..cevap 10 numara olmuşş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

arkadaş haklı ya tünekte sıkıntı var yada erkek kuş dişiden küçük olursa çiftleşmekte zorlanır

tünek tahta ve yeteli kalınlıkta gibi..ama dişi erkekten bi beden büyük gibi..

bende sahiile çıktım ağaçlardan dal kopardım tünek yapacam :D

önerisi olan varmı?
benim sana önerim kusları rahat bırak. Pek ilgilenme altını temizle yemlerini ver yularını vs deyiştir kendi halerine bırak. Birde saglam mana tarifi al ve mama ver en önemli faktör kafeste oyuncak ayna vs bişey kalmasın kı kuşlar bir biri ile alakadar olsun.

benim dişi tam bi moloz erkek kur yapacak gagayı vurdumu erkeğin nevrini döndürüyor normalde kusuşuyorlar kasınıyorlar ama iş oynasa geldımı dişi terminatör kesiliyor mama işine giriştim 1 haftadır yiyorlar mamayı dişinin acık kahve olan burnu koyu kahveye donmeye başladı erkeğe kafeste elimi uzattığım zaman elime geliyor poposuna parmagım değdiği zaman parmagı goturuyor fakat dısıyı hala götüremedi hayvan ben de bu gun suni dolleme yaptım erkek parmagımla ask yaşarken boşaldı hayvan cagız kucuk bi su damlası kadar ben de hemen ınce bi boruya cekıp dişinin poposuna sıktım popsunun ıcıne de emdi spermı bakalım ne olacak bu aksamda netten kapilar tüp aldım bi dakıne kapılar tupe alıp suni dolleme yapmaya calısacam bakalım sonuc ne olacak yalnız erkek parmagımla ask yaşamaya başladıktan sonra dişiyr daha bi fazla sulanmaya başladı
HEMATOKRT KAPLER TP-Heparinsiz | 4,59 TL

haydar dümen bugünki posta gazetesi yazısında bu konuya değinmiştir:) ergen çocuklar gibi kapı deliğinden dikizlersen tabi ki performans alamazsın:)