petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ölüyor :'(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cicikuş tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. cicikuş

cicikuş Guest

artık yapacak hiçbirşey kalmadı elimden geleni yaptım veterinere götürdüm ilaçlar aldım elimle yem yedirip su içirdim olmadı iyileşmedi. aldığımız petshop bizdede aynı salgın var dedi. öldü. artık ayakta duramıyor yan yatıyor ve çırpınıyor. can veriyor. onu bidaha göremiycem :'(

2. Y.Emre Aydın

:( :( acınızı paylaşıyoruz.

3. cicikuş

cicikuş Guest

:( saolun. ya son bi umut var içimde aslında. hala nefes alıyo gözlerini açabiliyo. dün hiç su içmedi yem yemedi. zorla yedirmeye çalıştım ne yaptıysam yemedi. son kez bi denesemmi yem yedirmeyi...? :(

4. Yücel YETİMOĞLU

şırıngayla mama yedirmeyi denednz mi

5. cicikuş

cicikuş Guest

açmıyor ki gagasını

6. Yücel YETİMOĞLU

elinzle açın mamayı biraz cıvık yapn yutkunamaz hasta oldugu için yavru besler gbi şırıngayla kursagna gtmesini saglayn

7. Yücel YETİMOĞLU

bisküvi , su , vitamin şırıngayla denemekte fayda var

8. cicikuş

cicikuş Guest

olmuyor nöbet geçirir gibi çırpınıyor ve geri kusuyor mamayı. yapacak bişey kalmadı artık...

9. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Çaresizce ölümünü bekliyeceksin ozamn geçmiş olsun benim bi kuşumda öyle mantar var kaç aydır vazelin sürüorm fayda etmio ama hala oynak yem yemede sorunu var kıramıor

10. Enes Arslan

Hayirlidi kardesim allah kimseye boyle bidi gostermesin :(

11. Yücel YETİMOĞLU

yapacak bişey yok belki biraz canice gelebilr ama acı çekmesnden iyidir çekip kafasını koparn .s

12. cicikuş

cicikuş Guest

amin... :( :( aa hayır yapamam öyle bişey bakmıyorum artık. eceliyle ölsün daha iyi ben yapamam :'(

13. Yücel YETİMOĞLU

zor ben acı çekmesine dayanamazdm gerçekçi olmak lazm

14. cicikuş

cicikuş Guest

evet dayanamıyorum zaten ama kafasını koparmaya hiç dayanamam....

15. Yücel YETİMOĞLU

geçmş olsun gerçektn üzücü bi durum sabır...

16. cicikuş

cicikuş Guest

17. Umutcan AĞLAR

Geçmiş olsun inanın çok üzüldüm İnşAllah kurtulun çok zor ama Allah'tan umut kesilmez

Sayfayı Paylaş