Karadeniz Pet

ölüyor :'(

• Konbuyu başlatan cicikuş
  • Başlangıç tarihi
C

cicikuş

Guest
artık yapacak hiçbirşey kalmadı elimden geleni yaptım veterinere götürdüm ilaçlar aldım elimle yem yedirip su içirdim olmadı iyileşmedi. aldığımız petshop bizdede aynı salgın var dedi. öldü. artık ayakta duramıyor yan yatıyor ve çırpınıyor. can veriyor. onu bidaha göremiycem :'(

:( saolun. ya son bi umut var içimde aslında. hala nefes alıyo gözlerini açabiliyo. dün hiç su içmedi yem yemedi. zorla yedirmeye çalıştım ne yaptıysam yemedi. son kez bi denesemmi yem yedirmeyi...? :(

elinzle açın mamayı biraz cıvık yapn yutkunamaz hasta oldugu için yavru besler gbi şırıngayla kursagna gtmesini saglayn

bisküvi , su , vitamin şırıngayla denemekte fayda var

olmuyor nöbet geçirir gibi çırpınıyor ve geri kusuyor mamayı. yapacak bişey kalmadı artık...

Çaresizce ölümünü bekliyeceksin ozamn geçmiş olsun benim bi kuşumda öyle mantar var kaç aydır vazelin sürüorm fayda etmio ama hala oynak yem yemede sorunu var kıramıor

Hayirlidi kardesim allah kimseye boyle bidi gostermesin :(

yapacak bişey yok belki biraz canice gelebilr ama acı çekmesnden iyidir çekip kafasını koparn .s

amin... :( :( aa hayır yapamam öyle bişey bakmıyorum artık. eceliyle ölsün daha iyi ben yapamam :'(

zor ben acı çekmesine dayanamazdm gerçekçi olmak lazm

evet dayanamıyorum zaten ama kafasını koparmaya hiç dayanamam....

geçmş olsun gerçektn üzücü bi durum sabır...

Geçmiş olsun inanın çok üzüldüm İnşAllah kurtulun çok zor ama Allah'tan umut kesilmez

Geri