petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ona baktikca ben yoruluyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve musa351 tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. musa351

musa351 Guest

Kusum surwkli kafesin ustune cikiyo ordan assaya sarkiyo kafesin ustunde ters duruyo ama inanmiycaniz ama butun gun boyunca hep boyle kafasini demirlere sokmaya calisiyo tek ayaklan assaya sarkiyo dusuyo gene devam sizce bunu neden yapiyo yada dikkatini cekip tunekte nasil durdurabilirim

2. rüyaperii

kuşunuz yavru yada gençmi

3. musa351

musa351 Guest

30 40 gunluk daha

4. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    aynen benim kuş da öyle şuan :) heralde normal bir durum dur bu ?

5. Memo9593

Memo9593 Guest

Oyun oynuyo, ilgi istiyor yada kafesten çıkmak istiyor

6. musa351

musa351 Guest

Ama bu dengede duramiyoki daha tuneyin ustundeyken kanatlariyla denge yapiyo tavanda gezerken kanatlari hep acik. Birde geceleri hep yerde yaziyo uyuyo onu nasil tunekte uyumasi icin ne yapmaliyim . su an bile kafesin dibinde kafasi geri cevirmis uyuyo eve geldiginden beri hep yerde uyuyo tuneye hic konmuyo ya yerde oluyo yada tavanda onu nasil tünege alistirabiliri.

7. Samet Çağlar

canı sıkılıyo sıpanın oyun istiyo :D

8. Umut Türkpençesi

geceleri her yattığınızda onu kafese koyun . bi zaman sonra kafese koyduğunuzda ışıklar kapandığında uyku moduna geçiceğine alışır . ben öyle alıştırdım . yatağımı açmaya başladığımda kaplumbağanın ışığını kapatıyorum ve oda anlıyor uyku vaktini kafesine girip salıncağına geçiyor . ilgi ve sabırla düzelir . şu an oyun cagında ona ilgilenmesi için oyuncak da alabilirsiniz

9. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    dışarıya cıkmak istiyor sıkılıyordur tabiki:D

10. musa351

musa351 Guest

Ama disarii cikincada uyuyor diserda

11. Ayşegül Yılmaz

Dışarı çıkıp o enerjisini atması lazım onun :) kafesin içine de böyle içiçe geçmiş halkalı oyuncaklardan var o tarz vakit geçirebileceği şeyler koyabilirsiniz kafesin içine. Tam oyun çağı şimdi onun :)

12. musa351

musa351 Guest

Abi disariya cikartiyorum uyumaya basliyo . ne oyunu ya geldiginden beri hic bagarmiyo hic oynamiyo sadece disariya cikarsam bile disariya uyumak icin Cikiyo

13. Ayşegül Yılmaz

Sayfayı Paylaş