petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önemli bi sorun!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emirhan simit tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. emirhan simit

emirhan simit New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle merhaba,amcamın çift kuşu var yazın başından beri 4 kere çiftleştiler.Her çiftleşmede 5-6 yumurta çıktı ve her çifteşmesinde sadece 1 yavru yumurtadan çıkıyor.Diğer yumurtalar ya boş yada çıkan yavru sakat oluyor.Bu konu hakkında bize yardım eder misiniz?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    nasıl bir sakatlık oluyor yavrularda?

3. Tunç ÇAĞATAY

Kardeş kanı taşıyan kuşlar olabilir.

4. emirhan simit

emirhan simit New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş değiller ondan kaynaklanmıo çarpık bacaklılık oluyo,kuyruğu yamuk oluyo en büyük sorun zaten 6 yumurtadan sadece 1 tane yavru çıkıo... sorun ne olabilri erkek de yada dişide olabilir mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

kardeş değiller ondan kaynaklanmıo çarpık bacaklılık oluyo,kuyruğu yamuk oluyo en büyük sorun zaten 6 yumurtadan sadece 1 tane yavru çıkıo... sorun ne olabilri erkek de yada dişide olabilir mi?

5. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    şimdiye kadar üretim yapmadım 5 aydır kuş bakıyorum ama forumda okuduğum bir konuda popo tüylerini kesmek önerilmişti sizin kuşlarda çok tüylüyse hedefi ıskalamadan dolayı döllenmeme gibi bir durum söz konusu olabilir mi acaba ?

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    popoda bulunan tüyleri çekmeyin onlar sinyal görevi görür kuşlarınıza mama takviyesi yapın erkeğin verimi artar. çarpık bacaklılığa gelince yuvanızın zemini düz olmasın oval olsun ve talaş koyun

7. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam sinyal görevi görür derken nasıl yani ?

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Yanisi şu affınıza sığınarak söylüyorum erkek çiftleşme esnasında dişiyi tam olarak dölleyebilsin diye.. Sonuçta düşünün doğada da üreme var ve kimse tüy çekmiyor! fakat doğadaki kuşlar her türlü besinden faydalanıyor biz ise ne verirsek kafes kuşları o kadarını alabiliyor

9. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    lafı ağzımdan aldın :)

10. melihsanver

kuşlar stresli olababilir meyve-sebze ve vitamin verin kalamar kemiği yoksa kalamar kemiği alın

11. emirhan simit

emirhan simit New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim hepinize

Sayfayı Paylaş