petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önemli Bilgi Sahıbı olmak ıstıyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ulaskarakas tarafından 24 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. ulaskarakas
    Gizli

Merhaba sevgılı hayvan severler bundan yaklasık 15 gun önce erkek bır muhabbet kusu aldım yaklasık 3 veya 6 aylık lakin kafesın ıcınde demırlerı kemırmesı vs oyun tarzı bıseyler yapıyor fakat ele bır turlu alıstıramadım kafes ıcınde ele alıstırmaya calıstım olmuyor alıp sevıyorum ısırıyor sureklı salıyorum evın ıcınde gezıyor parmagımı uzatıyorum kacmıor ama gelmıyorda baska formul nedır ne yapıp alıstırmam gerek acıkcası ımrenıorum parmaga gelıp kacmıyanlara bılgı verırsenız sevınırım

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba iyi günler kardeşim 3 ve 6 aylık olan bir kuşun evcilleşmesi yeni yeme düşmüş kuş kadar kolay olmuyor. umarım zamanla alıştırabilirsiniz

3. ulaskarakas
    Gizli

Umarım alışır bu surecte ne yapabılırım pekı? önerecegınız nedır cıftlestırme yapsak? yavruları en azından dogdugunda alısabılır asırı sevıyorum muhabbet kuslarını bırde konusturmak ıcın ne yapmak gerekıyor ele alısmasada konusmasını saglamak nasıl oluyor? mumkun oldugunca ıyı bır bılgı almak ıstıyorumkı ona göre hatasız davranayım

4. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ele alış sın konuşsun çiftleşsin
    çok şey istiyorsun kuş tan
    avcunun içine yem al yemesini sağla
    böyle böyle ele alışır
    sonra konuşturmaya çalışırtır
    sabahları tek kelime ile 20 dk tekrar et
    kabiliyetli kuş ise 10 günde seni taklit eder
    daha sonra çiftleşsin fakat o zaman konuşmaz
    Kolay gelsin

5. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Daha küçük bir kuş alıp onu alıştırmaya çalış işin daha kolay olur.

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    3 aylık ile 6 aylık kuş arasında cok fark var resim yuklersen once bır kasın ustalar dam yaşını

Sayfayı Paylaş