petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önemli Bir Nokta!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mustafa BÜYÜK tarafından 22 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar hepimiz evimizde bir canlı besliyoruz gariplerin tüm bakımları bize ait biz yem verirsek yiyorlar biz su verirsek içiyorlar ne yazık ki kafeste bize muhtaçlar ve biz onlardan sorumluyuz. Açılan konuların bir çoğu hastalanan kuşlar üzerine. Ve bu hastalıklar aslında basit ilaç tedavisi işi halledecek ANCAK evlerimizde ilaç bulundurmuyoruz. Arkadaşlar her birimizin evinde ağrı kesici antibiyotik aspirin soğuk algınlığı ilacı bulunur değil mi? peki küçük dostlarımız için her şeyde bize muhtaç olan hayvanlarımız için hayati ilaçları neden evimizde bulundurmuyoruz? bu zor değil dimi? bir multivitamin bir soğuk algınlığı ilacı bir ishal ilacı bir antibiyotik... Bu küçük dostlarımız bize muhtaç unutmayın lütfen.

2. Sefer CANDAN

Kesinlikle. Güzel bi noktaya değinmişsiniz

3. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mustafa bey sizden ricam bu ilaçlarda önerebilceğiniz markaları ve isimlerini tam yazarsanız bunları alınacaklar listeme eklemek istiyorum.

4. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    burada daha tecrübeli ustalar var tam isimlerini onlar yazabilir. ben biyoteknik ve sera ürünleri kullanıyorum. seranın ürünleri pahalı ustalar biliyordur ucuz ve faydalı ürünleri

5. CAN OKAR

CAN OKAR Guest

gerçekten çok güzel bir konu olmuş.
    fakat multivitamin dışında kullanabileceğimiz ilaçları ve kullanım şekillerini bilmiyoruz.
    bunlar hakkında bilgi verilirse temin etmek isteriz
    selamlar

6. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    kaliteli ürünlerde yazıyor kullanım şekli. yazmayanlar için konu açın elbette o ilacı bilen bir usta vardır.

7. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Süper bir konuya değinmişsiniz Mustafa Bey.

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler..

8. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    Serkan bey siz mubiş konusunda ustasınız tecrübelerinizi ve kullandığınız ilaçları paylaşır mısınız?

9. Çetin ATIŞ

Çok haklısın üstat benimde kuş geçen ishal oldu ama ilaç yoktu evdeoldu sabahı zor ettim bu bana bir ders oldu en kısa zamanda bir ecza dolabı olusturucam.

10. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bu konuda sizi tebrik ediyorum :)

11. Yasin ZORLU

o zaman bir ilk yardım dolabı oluşturalım ne derseniz?

12. Mustafa BÜYÜK

Beğenileri:
    0
    ben oluşturdum :) ama olmayan arkadaşlar için veya yeni tecrübeler için paylaşım yapalım

Sayfayı Paylaş