Karadeniz Pet

Önemli....

• Konbuyu başlatan ORCUN33
  • Başlangıç tarihi
kuş erkek hollanda . ancak hasta da olabilir. poposunun o kısım pek temiz değil ve ıslak duruyor. kuşun kuyruğu tam uzamadığından çek ve hasta olma ihtimalini de katmak istiyorum

kuş daha yuvadan atlamadı 5 günü varmış oyüzden öle dişi diyolar ama ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kuş hakkında tek söyleyebileceğim %80 dişi olduğu.
Hollandaya benzemiyor, en azından çok ufak olduğundan vasıf taşımıyor, belkide tutuştan böyle gözüküyor.
Rengi güzelmiş maşallah.

levent abı sen al dersen alıcam maıl adresın varsa vıdeosunu atmak ısterım sana
1 sorum olucak bende 1.5 aylık kus var erkek bunun yanına bu yavruyu koyarsan ezer dedi en az 2 hafta baska kafeste kasın dedı dogrumudur

levent abı sen al dersen alıcam maıl adresın varsa vıdeosunu atmak ısterım sana
1 sorum olucak bende 1.5 aylık kus var erkek bunun yanına bu yavruyu koyarsan ezer dedi en az 2 hafta baska kafeste kasın dedı dogrumudur

Orçun, tercih senin kardeşim. Hoşuna gidiyorsa al, gitmiyorsa başka bak.
Zevkler, renkler tartışılmaz. Mesela ben sevmiyorum jumbo kuşları, mantoluları da sevmiyorum.. Tercih meselesi.

doğru diyorsunuz işte kafes alsammı ezer falan dedi adam korktum bende 2 hafta ayrı kafeste tut dedi

2 hafta sonra aynı kafese koyabılırım dımı sureklı 2 kafesle kalmaz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 02:22 --

inşallah kavga etmezler 2 kafes almak ıstemıyorum hagen vısıon m01 var zaten kocaman :(

yenı kusu kucuk kafese koyarım abı benımkı canavar gıbı kuser :D kus saglıklı dımı bır sıkıntı yok dıyosun vıdeosuda var maıl adresın varsa atayım abı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri