petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

önemli !!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve LimonveÇapkın tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. LimonveÇapkın
    Gizli

Arkadaşlar babam dişi bir muhabbet kuşu bulmuş evimize 2 gün önce geldi adı limon elimize geliyordu YANİ ESKİ SAHİBİ ÖNCEDEN EĞİTMİŞ benim çapkın diye bi yabani muhabbet kuşum var sabah limon kafesinde çıkmış çapkının yanına gitmiş limon artık ele gelmiyor bizden kaçıyor ve korkuyor ne yapabilirim :confused: :confused: :confused: :mad: :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

Lütfen cevap verin moralim çok bozuldu çok sevmiştim limonu

#1 LimonveÇapkın, 13 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2014
  2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Ayri Tut Bidaha çapkını Gormesin birde geImiyo diye üstüne çok gitmisinizdir korkmustur

3. LimonveÇapkın
    Gizli

İnşallah düzelir çünkü kuşa çok bağlanmıştım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:42 --

ama ya bidaha elimize gelmesse gelir demi gelmesse nabıcaz nasıl eğiticez

4. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    GeIir hemen unutmaz biraz sabret üstüne gitme 1 kaç gün

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    foto atar mısınız

Sayfayı Paylaş