Karadeniz Pet

Önemli !!

• Konbuyu başlatan Ölmezisa
  • Başlangıç tarihi
Ö

Ölmezisa

Guest
Disi kuşumun çifti 3 gun once öldü . 3 gun geçtikten sonra gidip yeni bir erkek aldim . Cok şiddetli degil ama erkek yanaşmak istediğinde 2-3 gaga vuruyor ama erkek cok dikkatli davranıyor . Sizce ne yapabilirim . Ne gibi yöntemleriniz var . Tesekkurler simdiden !!

gayet normal bence. erkeğiniz yeni bir ortama girmesine rağmen dişiye ilgi gösteriyor. bu çok iyi bir şey. dişiniz de ha deyince anlaşmaz zaten. benimkiler 2 aydır beraberler hala bazen gagalıyor. zamana bırakın. :)

gayet normal bence. erkeğiniz yeni bir ortama girmesine rağmen dişiye ilgi gösteriyor. bu çok iyi bir şey. dişiniz de ha deyince anlaşmaz zaten. benimkiler 2 aydır beraberler hala bazen gagalıyor. zamana bırakın. :)

Haklısınız hocam ama bu es kabul etmeme durumu oluyor . Acaba oyle bisey mi . Öyleyse değiştirim diyorum erkeği :))

2 side fena şekilde kızgınlık dönemindeler bu dişiden korkulur bir süre izleyin kavgaların boyutu yükselirse bu erkeği alın kafesten

Hocam hic şiddetli degil erkek yanaşıyor disi iki yumuşak gaga vuruyor erkek vazgeçmiyor ise disi uzaklaşıyor :) 2 gundur gözlemliyorum . Acaba belli bi yöntem varma yaklaştırmak icin

biraz daha bekleyin bence kavganın şiddeti artarsa değiştirirsiniz

kuşların ikisi de güzel ve kızışmış. biraz bekleyin anlaşırlarsa yavru neden olmasın? :)