petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önerdiğiniz bir yem markası var mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakkı ELALDI tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 2 dir aldığım kapalı yemden kurt çıkıyor.Bu durum beni rahatsız ediyor. Normalde kuşlar kurtta yerde bu kurtlar kuşa zarar verir mi ? Yemi değiştirmeyi düşünüyorum .. Yem tavsiyelerinizi bekliyorum..

2. Mete Aytun AYDIN

Bonnie, Versale laga gayet güzel yemlerdir. Eğer bulamazsan mavi boncukta olur.

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hangi yemmiş o yaa ..Kolay kolay kurt çıkmaz yemden ..Ama bilindik markaları kullanmakta fayda var..

4. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    tamam saol kardeşim denicem.
    televole yazıyor ..

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    O markayı geçen gün şu meşhur 1 milyoncular varya orada görmüştüm ama içeriğini okumadım.Nasıl bir yemdir pek bilmiyorum ama kurt çıkması şaşırttı beni..Muhtemelen aldığınız yerde çok beklemiştir yada rutubetlenmiştir. O yüzden de öyle bir sorun ile karşılaşmışsın..

6. Lütfi ÖZER

bravo b304 güzel bir yem çuvalı 70 milyon alıyorum 3 4 ay kullanıyorum fakat 3 4 ay kullanabilmek için güzel ambalajlayıp saklamak gerek

7. Duranettin ERAYDIN

Tabiki vitakraft

Sayfayı Paylaş