petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önereceğiniz Muhabbet Kuşu Türü ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve SFKZTRK tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. SFKZTRK

SFKZTRK Guest

Renk boy falan bu tarz şeylere takılmıyorum hangisi olduğu farketmez ama türlerinin bazıları evcilleşmeye daha yatkın diye duydum doğrumudur? Öyleyse sizin bana önerebileceğiniz tür hangisidir?

Teşekkürler..

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    yerli yavru erkek alın bence

3. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Yerli erkek yavru..

4. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    yavru ve erkek olması yeterli olur bence :) ırk fark etmez :D

5. SFKZTRK

SFKZTRK Guest

Teşekkür ederim arkadaşlar saolun :)

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bütçenize göre yol cizebilirsiniz.. temel olarak yavru ve erkek olması yeterlidir.. renk boy görünüs biraz yerinde olsun istiyorsanız bir kac ırk vardır bütcenize göre..

7. SFKZTRK

SFKZTRK Guest

Bütçede çok sorun olacağını sanmıyorum. Bahsettiğiniz ırklar hangileri ? Fiyatları genel olarak nedir yavru erkek ?Her türlü ırkda evcileştirme konusu sorunu çıkmasın bazı ırklar bu konuda daha zayıfmış diye duydum tip onun için önemli değil evcilleşmeye biraz daha yatkın olsun yeterlidir.

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    eğer yeterince kücük bir yavru alırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.. alacagınız kusun 45 günlükten daha büyük olmaması sizin icin idealdir.. Jumbo yavrular genelde 150tl civarından baslar fiyatları.. ingiliz yavrular 100 120 civarına bulabilirsiniz.. İngiliz kırık yavrular 60 70 e bulunabilinir.. Jumbo kırıkları 45-50tl ile 100 tl arasında olur vasfına göre.. Cekoslovakları 40tl civarında bulabilirsiniz.. Yerli kuslar ise 30 35tl den baslar.. Bu arada saydıgım bu ırklar boyut olarak büyükten kücüge dogrudur.. İri yavru istiyorsanız jumbo.. kücük yavru istiyorsanız yerli gibi düsünebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş