Karadeniz Pet

Önereceğiniz Muhabbet Kuşu Türü ?

• Konbuyu başlatan SFKZTRK
  • Başlangıç tarihi
S

SFKZTRK

Guest
Renk boy falan bu tarz şeylere takılmıyorum hangisi olduğu farketmez ama türlerinin bazıları evcilleşmeye daha yatkın diye duydum doğrumudur? Öyleyse sizin bana önerebileceğiniz tür hangisidir?

Teşekkürler..

yavru ve erkek olması yeterli olur bence :) ırk fark etmez :D

bütçenize göre yol cizebilirsiniz.. temel olarak yavru ve erkek olması yeterlidir.. renk boy görünüs biraz yerinde olsun istiyorsanız bir kac ırk vardır bütcenize göre..

Bütçede çok sorun olacağını sanmıyorum. Bahsettiğiniz ırklar hangileri ? Fiyatları genel olarak nedir yavru erkek ?Her türlü ırkda evcileştirme konusu sorunu çıkmasın bazı ırklar bu konuda daha zayıfmış diye duydum tip onun için önemli değil evcilleşmeye biraz daha yatkın olsun yeterlidir.

eğer yeterince kücük bir yavru alırsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.. alacagınız kusun 45 günlükten daha büyük olmaması sizin icin idealdir.. Jumbo yavrular genelde 150tl civarından baslar fiyatları.. ingiliz yavrular 100 120 civarına bulabilirsiniz.. İngiliz kırık yavrular 60 70 e bulunabilinir.. Jumbo kırıkları 45-50tl ile 100 tl arasında olur vasfına göre.. Cekoslovakları 40tl civarında bulabilirsiniz.. Yerli kuslar ise 30 35tl den baslar.. Bu arada saydıgım bu ırklar boyut olarak büyükten kücüge dogrudur.. İri yavru istiyorsanız jumbo.. kücük yavru istiyorsanız yerli gibi düsünebilirsiniz.

Geri