petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

[ÖNERİ] Kuşumuzu Tanıtalım Kategorisi

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Gökhan ATICI tarafından 30 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Gökhan ATICI

Merhabalar,
    Benim önerim yeni bir katagori olacak (Muhabbet Kuşu ve Tüm Evcil Hayvanlarınıza Ait Resimler) < yerine Kendimizi Tanıtalım yerinin altında kuşumuzu tanıtalım diye bir bölüm olabilir hem üstte olur hemde bi şablon örneği verilir ona göre konu açılır.Kişiler daha basit ulaşır ve daha kullanışlı olur, sonuçta forum Muhabbet kuşu forumu gerekeni yapacağınızı düşünüyorum ve şimdiden Teşekkür Ediyorum.

#1 Gökhan ATICI, 30 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Mayıs 2013
  2. Eren Temiz

Evet güzel fikir, hatta muhabbet kuşu kafesimizi tanıtalım da olabilir. İnsanlar orda ki konulara bakıp kafes hazırlama konusunda fikir sahibi olurlar.

3. Gökhan ATICI

Fikrime katıldığın için Teşekkür Ederim, Senin fikrinde güzel evet Kategorinin içinde öyle bi yer oluşturulabilir alt kategori olarak yani Edit: Biraz hızlı olunur ve yapılırsa ilk resimler benden çektim şuan hazır :D

#3 Gökhan ATICI, 30 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Mayıs 2013
  4. bekir

bekir Guest

iki arkadaşımızında fikirleri gerçekten güzel bence katılıyorum uygulama olursa güzel olur bence foruma katkısı olan herkese teşekkürler

5. İbrahim KÖK

Kesinlikle mükemmel fikirler ikiside kafesler ve kuşları tanıtmak için yeni kategoriler oluşturulabilir. Çok güzel öneriler.

+++++++++

6. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Evet güzel bir fikir. Gerçi "Muhabbet Kuşu ve Tüm Evcil Hayvanlarınıza Ait Resimler" ile "Muhabbet Kuşumuzu Tanıtalım" hemen hemen aynı konular içeriyor zaten. Fakat kafeslerimizle aksesuarlarımızla paylaşım yapmak da iyi fikir tabi, yeni başlayanlara bir tasarım amaçlı.

Sonuç olarak "Muhabbet Kuşu ve Tüm Evcil Hayvanlarınıza Ait Resimler" ismi "Muhabbet Kuşu ve Tüm Evcil Hayvanlarınıza Ait Resimler ve Aksesuarlarımız" olarak değiştirilebilir kanaatindeyim :)

7. Gökhan ATICI

Tam olarak demek istediğim "Muhabbet Kuşu ve Tüm Evcil Hayvanlarınıza Ait Resimler" bölümü kalabilir kendimize ait olmayan hoşumuza giden kuşların resimlerini paylaşabiliriz ama düşüncemde "Kendimizi Tanıtalım" 'ın altına Kuşumuzu Tanıtalım kategorisidir içinde alt kategori olarak kafesimizi tanıtalım olur sonuçta sitenin ismine göre üstlerde olması daha güzel olur :)

8. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Konunun gidişatına biraz zıt bir şey söyleceğim ama aslında foruma DIY (kendin yap) kategorisi açılsa hiç fena olmaz en azından orada kafes düzeninden el yapımı şeylerden(sadece kuşlar değil bunun altında hemen hemen hertürlü dıy eşyamızı paylaşırız daha eğlenceli hal alır diye düşünüyorum :)

9. Gokay Akgul

Bence de çok güzel hem kuşlarımızın en güzel hallerini paylaşırız hemde kendimize has yöntemleri diğer kuş besleyen arkadaşlarımızla paylaşırız :) Like+++

10. Hasan BASKIN

bencede süper bir fikir.Bilgimizi artırmak içinde iyi bir fırsat

11. onurbozan

onurbozan Guest

Güzel fikir kafes ve aksesuar tasarımında çok faydalı olur...

12. H. Mehmet YILDIZ

Kesinlikle mükemmel fikirler ikiside kafesler ve kuşları tanıtmak için yeni kategoriler oluşturulabilir. Çok güzel öneriler.

13. Mert Can AKDOĞAN

Bence de çok güzel öneriler.

14. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    muhabbet kuşu kafesi için kesin olarak alınması gereken şeyleri söyler misiniz arkadaşlar

(bilgi verdiğiniz için teşekkürler )

15. Berat Yarar

Bencede güzel bir fikir

Sayfayı Paylaş