Öneri mesaj yazmama

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve DarKMooN (Eyüp) tarafından 22 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Profesyonel

Beğenileri:
    69
    Yer:
    Hatay İskenderun
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Cennet P., Akvaryum
    Kuş sayısı:
    5 ile 10 tane
    Sa forumda açılan konulara pek ilgi gösterilmediğini düşünüyorum. Konulara 25 bakan var mesaj 1-2 veya 50-60 bakan var 4-5 mesaj var. Açılan konulara bakanların az yada çok ne kadar bilgisi varsa yardımcı olursa daha iyi olacağını düşünüyorum. Nede olsa bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Mesela adam soru sormuştur sen emin değilsindir ve emin olmadığın için mesaj atmamak yerine emin değilim ama şöyle şöyle veya pek bilgim yok ama böyle biliyorum gibisinden mesaj yazmak hiç yazmamakdan iyi olacaktır.
    NOT: Benim sorunum yok şükür sorduğum sorulara cevap alabiliyorum ama bazı konulara bakıyorum o kadar bakan var ama mesaj atan yok. Lütfen daha duyarlı olalım.

2. alidinc28

alidinc28 Profesyonel

Beğenileri:
    231
    Ben elimden geldiğince cevap vermeye çalışıyorum o nedenle vicdanım rahat :)

3. Ahmed Demir

Ahmed Demir Profesyonel

Beğenileri:
    663
    Site de bir cok faydali bilgi var arastirilmadan hazir bilgi bekleniyor ayni sorular belki yuzlerce kez sorulmus yanit bulmus kendini durmadan tekrar ediyor buda bana gore sıkıcı cok sacma sorularda var malesef kabul edelim bilgi tecrube olmayan konularda ise bos yanlis yonlendirme olabiliyor sahsen kucuk bilgim varsa paylasiyorum yoksa gecmis olsun demekten baska birsey gelmiyor elimden elinden geldigi kadar butun arkadaslarin yardimda bulundugunu dusunuyorum en azindan baska forumlara gore cok aktif bilgi paylasilarak cogalir yardimlasalim birlikten guc dogar

Doğukan Hazar ve alidinc28 bunu beğendi.
  4. alidinc28

alidinc28 Profesyonel

Beğenileri:
    231
    İnsanlarımız malesef araştırmayı sevmiyor aslında bir çok sorunun cevabı forumda var en az 10 kere sorulmuş :) olsundu sorsunlardı ben yine cevaplarımdı :)

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    995
    Yer:
    İstanbul
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    herkez okuyabilir fakat herkez konu hakkında bilgi sahibi olamaz, yanlış bilgilendirmek yerine konuyu takip etmeyi tercih edebilir tamamen şahsın kendisine kalmış. Bilgili olan şahıslar zaten gerekli cevapları veriyor gözlemlendi kadar. Diğer konuda arkadaşların da belirtiği gibi aynı konu hakkında yüzlerce konu açılıyor. Misal örnek vermek gerekirse; İshal diye arama satırınız da arayın şu güne kadar kaç yüz tane konu açılmış kaçına benzeri cevaplar verilmis aynı yöntemler önerilmiş görebilirsiniz :) veya eğitim vs... vs..
    Şansen şu güne kadar ekmek vermek yerine ekmek yapmayı öğretmeyi tercih ettim... Saygılar

alidinc28 bunu beğendi.
  6. Kamen

Kamen Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    382
    3gün*sonra*sizde*aynı*sorulara*cevap*vermekten*sıkılırsınız.
    Çok*da*şey *yapmayın.

Sayfayı Paylaş