petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Önerileriniz işe yaramıyor! daha fazla öneri!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaslankral tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    kuşum 0-4 aylık erkek önerilerinizi deniyorum hep. kuşla oynamaya çalışıyorum.çoğunlukla konuşuyorum. evde uçurmama izin yok bende camla kapalı bolkonda uçuruyorum. parmağıma geliyor ama ben alırsam.elimden yem yemiyor.öpmeme izin vermiyorda. napacağım daha fazla öneri

2. Murat Can AKYOL
    Gizli

Herşeyin ilacı zaman :) Sabredin. Kafesteyken yavaş yavaş elinizi onun önüne götürün ve elinize gelmesini bekleyin. Bunu sürekli yapın ki elinizden korkmaması gerektiğini bilsin. Daha sonralarda dışarı salın konsun bir yere elinizi uzatın elinize gelir sonra omzunuza götürün oraya alıştırın herşey yavaş yavaş :)

3. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Siz ilginizi eksik etmeyin gerisi sabır zamanla gelecektir.

4. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    peki saolun

5. yakup yıldırım
    Gizli

genelde herşeyin zamanla olduğunu unutuyoruz. içgüdüsel olarak size güvenmeyi öğrenecektir. Fakat sabırsız olursanız kuşu ürkütüp alışma sürecini iyice uzatabilirsiniz

Sayfayı Paylaş