Karadeniz Pet

Önerileriniz Nedir

qwxbb

Meraklı Üye
Çiftimin bendeki 2. kuluçkası ve 2 seferdir yumurtalar boş. İlk kuluçkada 4 yumurta vardı, boş çıktı. Yaklaşık 2 ay sonra tekrar yumurtladı ve 5 yumurta var. Bugün 17. gün, yumurtaları ışıkla kontrol ettim ve boş. Ayırıp dinlendireyimmi. (mama, bakım herşey tamam)

bazı üreticiler dişi ve erkeğin popo kısmındaki tüyleri yoluyorlar birleşmede döl kaybı olmasın diye

Erkeği değiştirmenin dışında başka alternatifler olabilirmi. Birde başka erkekle eş tutma olasılığı nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Ustalardan yardım bekliyorum. 2 seferdir boş kuluçka. Erkeğimde çok güzel, değiştirmek istemiyorum. Önerileriniz nelerdir

Son düzenleme:
Erkekte sıkıntı var, erkeğin popo tüyleri ni kısalt ya da çekebilirsiniz.

erkek kısır ola bilir çiftleşmesi ne kadar sürüyor ve kıç tüyleri uzun oluncada boş ola biliyor ama normalse ciftleşiyorsa erkek kısırdır

Erkek çiftleşiyor hemde gün içinde birkaç kez. Ancak 2 seferdir boş kuluçka. Sanırım sorun erkekde. Birde tüylerini çekip deneyeyim. Olmazsa son çare erkeği değiştirecem artık. Yardımlarınız için teşekkürler

cekme makasla kısalt kıç tüylerini cekersen acır

Geri