petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

önerileriniz varmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pınar tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar birkaç saat sonra kuşumu almaya gidicem kuş için önerilirinin varmı??? :)

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Nereden alacaksiniz pinar hnm

3. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    yeni yeme düşmüş gagasında siyahlık olan olursa daha çabuk alışır

4. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    aslında üreticiden alıcaktımda biziim bu taraflarda üretici hiç yok çok araştırıdım malesef petshop tan alıcam erkek yavru alıcam petshoptan alırsam bi sorun olurmu

#4 pınar, 13 Aralık 2014
    Son düzenleme: 13 Aralık 2014
  5. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Kusu kafeste izleyin, kabarik ve solgun gibi durmasin hani rengine gore falan karar vermeyin, hareketli olsun yem falan yemesi nasil onlara bakiniz,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

Eger sizin kusu inceleme durumunuz var ise karnuns bakınız, etli mi? Gagasi temiz olsun, kanat aralarina bakınız

6. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    önerilerinin için çok teşekkür ederim kuşu alırken dediklerinize dikkat edicem :)

7. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Nerde oturuyorsunuz istanbul ve ankara üretici dolu tabi eğer oralardaysanız :).. Petshoptan alıcaksanız tüyleri parlak güzel görünen gagasında siyahlık bulunan göz irisleri çıkmamış erkek olacaksa ceresi pembe veya mavi olan durgun dursa da sağlıklı güzel görünen kuşlara bakın. Yavru kuşlar durgun durabilir pek kıpırdamadan ama görüntüsünden duruşundan sağlıklı olduğu anlaşılır.

#7 Ensar YILMAZ, 13 Aralık 2014
    Son düzenleme: 13 Aralık 2014
  8. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Ne demek rica ederim birde havalar soguk kusun nefes alisverisine dikkat ediniz,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

Yerlesim yeriniz ist ise forumda [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bey ile iletişim kurabilirsiniz.

9. limon511

limon511 Guest

Bana göre erkek kız kuş far etmez kuşun karakterine bakmalısınız bence kalbini dinle en uysal sakin ve senden kaçmayanını seç

10. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    evet kalbimin sesini dinledim erkek alıcağığıma dişi aldım çok güzel ve haraketli 3,5 veya 3 aylık çok memnunum ama biraz fazla ötüyo :) ama fazla öterse ötsün yeterki ötsün oyuncaklarıyla çok oynuyo jumbo aldım ilk geldiğinde hiç ötmüyodu 1 saat sonra başladı ötmeye eve getirirken kafesime koydurtum ve kafeside naylon la kaplattırdım eve gelene kadar hasta olmasaın üşütmesin diye oyuncakları 2 tane var bitanesini çıkarıyimmi acaba diye düşünüyorum çok oynuyo bizle ilgilenmez diye korkuyorum sizce çıkarıyımmı ?

#10 pınar, 13 Aralık 2014
    Son düzenleme: 14 Aralık 2014
  11. Göktug

Göktug New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı Olsun Fiyat Olarak Ne kadara Aldınız Bide Foto Atabilirseniz Bizde Bakalım :)

12. stronger67

stronger67 New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun foto isteriz :cool:

13. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar video yükliycektim ama nasıl yükleniyoo bilmiyorum yeni katıldığım için bilmiyorum ??

14. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  15. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    hepinize teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş