Karadeniz Pet

önerileriniz varmı

pınar

Meraklı Üye
arkadaşlar birkaç saat sonra kuşumu almaya gidicem kuş için önerilirinin varmı??? :)

yeni yeme düşmüş gagasında siyahlık olan olursa daha çabuk alışır

aslında üreticiden alıcaktımda biziim bu taraflarda üretici hiç yok çok araştırıdım malesef petshop tan alıcam erkek yavru alıcam petshoptan alırsam bi sorun olurmu

Son düzenleme:
Kusu kafeste izleyin, kabarik ve solgun gibi durmasin hani rengine gore falan karar vermeyin, hareketli olsun yem falan yemesi nasil onlara bakiniz,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 14:58 --

Eger sizin kusu inceleme durumunuz var ise karnuns bakınız, etli mi? Gagasi temiz olsun, kanat aralarina bakınız

önerilerinin için çok teşekkür ederim kuşu alırken dediklerinize dikkat edicem :)

Nerde oturuyorsunuz istanbul ve ankara üretici dolu tabi eğer oralardaysanız :).. Petshoptan alıcaksanız tüyleri parlak güzel görünen gagasında siyahlık bulunan göz irisleri çıkmamış erkek olacaksa ceresi pembe veya mavi olan durgun dursa da sağlıklı güzel görünen kuşlara bakın. Yavru kuşlar durgun durabilir pek kıpırdamadan ama görüntüsünden duruşundan sağlıklı olduğu anlaşılır.

Son düzenleme:
Ne demek rica ederim birde havalar soguk kusun nefes alisverisine dikkat ediniz,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:28 --

Yerlesim yeriniz ist ise forumda [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] bey ile iletişim kurabilirsiniz.

Bana göre erkek kız kuş far etmez kuşun karakterine bakmalısınız bence kalbini dinle en uysal sakin ve senden kaçmayanını seç

evet kalbimin sesini dinledim erkek alıcağığıma dişi aldım çok güzel ve haraketli 3,5 veya 3 aylık çok memnunum ama biraz fazla ötüyo :) ama fazla öterse ötsün yeterki ötsün oyuncaklarıyla çok oynuyo jumbo aldım ilk geldiğinde hiç ötmüyodu 1 saat sonra başladı ötmeye eve getirirken kafesime koydurtum ve kafeside naylon la kaplattırdım eve gelene kadar hasta olmasaın üşütmesin diye oyuncakları 2 tane var bitanesini çıkarıyimmi acaba diye düşünüyorum çok oynuyo bizle ilgilenmez diye korkuyorum sizce çıkarıyımmı ?

Son düzenleme:
Hayırlı Olsun Fiyat Olarak Ne kadara Aldınız Bide Foto Atabilirseniz Bizde Bakalım :)

evet kalbimin sesini dinledim erkek alıcağığıma dişi aldım çok güzel ve haraketli 2,5 veya 3 aylık çok memnunum ama biraz fazla ötüyo :) ama fazla öterse ötsün yeterki ötsün oyuncaklarıyla çok oynuyo jumbo aldım ilk geldiğinde hiç ötmüyodu 1 saat sonra başladı ötmeye eve getirirken kafesime koydurtum ve kafeside naylon la kaplattırdım eve gelene kadar hasta olmasaın üşütmesin diye :)

hayırlı olsun foto isteriz :cool:

arkadaşlar video yükliycektim ama nasıl yükleniyoo bilmiyorum yeni katıldığım için bilmiyorum ??

Geri