Karadeniz Pet

önerilerinize ihtiyacım var

• Konbuyu başlatan Kadir SOLA
  • Başlangıç tarihi
K

Kadir SOLA

Guest
S.a öncelikle 2muhabbet kusum var 1tanesıyle ıple oynuyorum ıpı kafEsın ustndn saladıgm anda tutuyor oynuyor ama bendn cok korkuyorlar nsl elıme alıstıraym YAKLASIK 3 AYDIR BENDELER sanırım 3.4 veya 5aylık

S.a öncelikle 2muhabbet kusum var 1tanesıyle ıple oynuyorum ıpı kafEsın ustndn saladıgm anda tutuyor oynuyor ama bendn cok korkuyorlar nsl elıme alıstıraym YAKLASIK 3 AYDIR BENDELER sanırım 3.4 veya 5aylık

kardeşim çift kuşu kendine alıştırman zor bir erkek ayır kendine onla dene avucuna yem koy yaklaştır kendi gelsin direk avuçlama kuşu korkar

kuşlarımı çift diye almıştım 2ssi erkek cıktı ama petsopcu dıyor dişi sitedeki arkdaşlarda dıyor 2sı erkek fotolar bunlar
xYWgpk.jpg
[/url][/IMG]
x82Y51.jpg
[/url][/IMG]

Benim kuşumda bana 2-3 ay sonra alıştı. Ben tünekleri indirdim elimi soktum geldi. Elden yem yedirdim öyle alıştı. Başka odaya götürdüm elimi soktu öyle alıştı

arkadaşlar konu nasıl açılıyor.. benim muhabbet kuşumun çere sinde beyaz bir şişkinlik var.. önemli bir durummu merak ediyoruz ...yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Geri