petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

önerilerinize ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir SOLA tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Kadir SOLA

S.a öncelikle 2muhabbet kusum var 1tanesıyle ıple oynuyorum ıpı kafEsın ustndn saladıgm anda tutuyor oynuyor ama bendn cok korkuyorlar nsl elıme alıstıraym YAKLASIK 3 AYDIR BENDELER sanırım 3.4 veya 5aylık

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ciftse alışması zor , imzamdaki konuyu inceleyin

3. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    kardeşim çift kuşu kendine alıştırman zor bir erkek ayır kendine onla dene avucuna yem koy yaklaştır kendi gelsin direk avuçlama kuşu korkar

4. Kadir SOLA

kuşlarımı çift diye almıştım 2ssi erkek cıktı ama petsopcu dıyor dişi sitedeki arkdaşlarda dıyor 2sı erkek fotolar bunlar [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

5. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Valla bende 1 tane var.İlk günden elime gelir ve oynardı.bence ilk kural kuşun yavru olarak alınmalı.eğer 2 tane ise seninki gibi birbirleriyle arkadaşlık edecekler ve sizi önemsemeyecekler.Bence 1 tane alıp sonra 2.sîni alsaydın

6. YUNUS EMRE UCAR

Benim kuşumda bana 2-3 ay sonra alıştı. Ben tünekleri indirdim elimi soktum geldi. Elden yem yedirdim öyle alıştı. Başka odaya götürdüm elimi soktu öyle alıştı

7. huysuz

huysuz New Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar konu nasıl açılıyor.. benim muhabbet kuşumun çere sinde beyaz bir şişkinlik var.. önemli bir durummu merak ediyoruz ...yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..[​IMG]

Sayfayı Paylaş