petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Onerimdir.....

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Emre TAVLAN tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Hayvansever arkadaslar size onerim sizi kandirmak isteyen ve bu siteyi kullanip ellerindeki hastalikli kuslari size satan insanlar olabiliyor gecenlerde gordum Mukemmel renkte ing kirma kus diyee bi baktim kus kanat uclari dokuk yeni ve zayif cikmaya baslamis sorun bu degil sorun 2 ay beklemis inceden tuyler duzenlince kakalamis bu siteden neden cunku kusun kaninda rahatsizlik var ve bu durum kusun uremesinde yavrularina gecicek uzayip gidecek Firat Demirci dir bu arkadas bunuda belirtiyimm....Dikkatli olun gunaha girmeyin

2. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Belki kendisi de farkında değildir. İsmini verdiğin kişiyle görüştün mü? Bilinçli olarak yapılan birşey olmamasını umut ediyorum.

3. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    :) resmi var ne goruscem...

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    hangi ilanı vermış ?

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
  6. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    O ilandaki kuşun rengini ben çok beğenmiştim ve almayı düşündüm. Kanatlarındaki tüyler dikkatimi çekti ve kesmiş diye düşündüm. Her ne kadar rengini çok beğenmiş olsam da kanatlarının hali beni o kuşu almaktan vazgeçirmişti. :)

Sayfayı Paylaş