petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Öneriniz ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Mehmet Öztürk tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar şimdi ben boncuğu alalı 20 gün oldu kafesin içindeyken elime alabiliyorum elimden yem yedirebiliyorum kafes dışına 3.gün çıkarmaya başladım elden artık korkmuyor elimden yem yedirebiliyorum ama kendi elime gelmiyor 30-45 dk elimde takıldıktan sonra hop avizeye uçuyor avizeden elime almaya çalışınca yine avizeye geri dönüyor bu normal mi yani sonradan bırakır mı bu davranışını elime kendiliğinden gelmeye başlar mı ? Veya yanlış yaptığım bir davranış var mı ? Önerilerinizi merakla bekliyorum bu saatten sonra ne yapmam lazım bana kendiliğinden gelmesi Zaman alır mı ?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Sevdiği bir oyuncak veya yem (özellikle dal darı) elinize alarak kafes dışında elinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

3. Mehmet Öztürk

Mehmet Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Elindeyken dal darı veriyorum zaten bi anda avizeye uçuyor orayı takıntı haline getirdi avizeye konacağı yerlere değişik şeyler mi assam konamayacağı şekilde

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Dal darıyı avizeye çıktığında gösterin, elinizdeyken değil.

5. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    30-45 dakika elinizde takıldığına göre gayet evcil bir kuş, endişenizi pek anlayamadım. Zamanla kıvama gelir, ilk günden eğitimli bir köpek gibi davranmasını beklememek lazım.

Sayfayı Paylaş