Karadeniz Pet

Onlarla yaşamak sizce nasıl?

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
BENCE;
Her gece iyi geceler deyip ışığı kapattıktan sonra beraber uykuya dalmak,
her sabah cıvıltılarıyla uyanıp yeni güne günaydın demek,
hergün yemini suyunu kafesini kontrol etmek ve zamanla varlıklarına çok alışmak,
rutin ama huzurlu ve saf bir bağ kurmak ..
vry7d.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Her sabah gün ışığıyla beraber uyanıyorum :) Sayelerinde hayatım düzene girdi :D

aynen öyle herkesin anlayamayacağı saf bir bağ....
öyle oluyor ki kuşun bir bakışı sana anlatıyor derdini..
sesini duymak ...mükemmel birşey ...
hayvanları sevmeyen kişiler bu saf duyguyu bilmez...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

Her sabah gün ışığıyla beraber uyanıyorum :) Sayelerinde hayatım düzene girdi :D

mecburiyetten olmasın :D
sesleri mahalle inletiyor :)

BENCE;
Her gece iyi geceler deyip ışığı kapattıktan sonra beraber uykuya dalmak,
her sabah cıvıltılarıyla uyanıp yeni güne günaydın demek,
hergün yemini suyunu kafesini kontrol etmek ve zamanla varlıklarına çok alışmak,
rutin ama huzurlu ve saf bir bağ kurmak ..
vry7d.jpg

başımıza ozanmı kesileceksin anlamadımki :)

valla sabah erkenden uyandırıyorlar iyi oluyor erkenden kalkıyorum ama bazen seslerinden dolayı komşularla sıkıntı oluyor kıştan sonra başka yere götürecğim kuşları :)

Aşk'a gelicektim bak sabah olsada hemen alsam kuşumu !

Bi derdi olduğunda kendi hastalığımdan çok daha fazla üzülüyorum. Geçsin hastalığı da yine oynayalım öpelim birbirimizi diye dört göz bakıyorum :)

Sabahlari evcil erkegim beni kafesten cikar diye tuhah ve acınasi bir ses cikariyor hergûn bu sesle uyaniyorum sabahin yedisinde kapiyi actiktan sonra uyuyorum tekrardan oda kafamda geziniyor :)

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Nasıl insanın evladı uyandıgında ağlayarak seni uyandırır buda alıştıkdan sonra öyle birşey bende öyle seviyorum mubişlerimi :)