Karadeniz Pet

Online oyun öneriniz

Ezel ALBAYRAK

Emektar Üye
Oyun önerilerinizi veya beraber oynayabileceğimiz oyunlar.Aslında paylaşım

olacaktır bu konu.Online olursa güzel olur tavsiyeniz

Cross Fire oynamış biri olarak Cs hiç iyi gelmiyor malum cross fire, cs nin

modernleşmiş hali gibi.O yüzden CS,Cross fire tavsiye etmeyin.

Metin2 hiç oynamadım grafikleri ilgimi çekmedi.(oynanmadı resimlerine bakıldı)

League Of Legends grafikleri ilgimi çekmedi(oynanmadı resimlerine bakıldı)

Silkroad : garip geldi (oynanmadı resimlerine bakıldı)

Wolfteam(10 dakika oynandı,insanlar nasıl zevk alıyor o oyundan)

Bir çok oyunu test ettim şuan aklıma gelmiyor.

Daha çok Knight online gibi kontrolleri gerçekten elimde hissedebileceğim grafikleri tatmin edecek bir oyun arıyorum.Önerecek veya şuan oynayıpta davet edecek biri varmı?

Son düzenleme:
Silkroad 10 numara görüntüleri Knight tan daha gerçekçidir ama bulaşma derim online oyunlara benim lise yıllarımı çaldılar :D

Allods online oynuyordum bende 3 aydır giremiyom vaktim yok xD

Ahada hesap açıyom takılmak isteyen gelsin bak hırs yaptım 83 olacam :D

Age of wulin şu anda kapalı beta ama yakında açılacak ingilizceniz varsa tavsiye ederim :)
RODE grafikleri idare eder.Oyunu tavsiye etme sebebim kendi ejderhanızı büyütüyorsunuz ve binek olarak kullanıp savaşabiliyorsunuz.

Okadar sene oynadım bende ama gerçekten boş iş online oyun . Onlarla uraşacağıma 2 kitap açsaydım profosör olurdum xD

Dc Universe online tavsiye ederim gerek grafikleri olsun gerek konusu muhteşem bir oyun.

Age of wulin şu anda kapalı beta ama yakında açılacak ingilizceniz varsa tavsiye ederim :)
RODE grafikleri idare eder.Oyunu tavsiye etme sebebim kendi ejderhanızı büyütüyorsunuz ve binek olarak kullanıp savaşabiliyorsunuz.

Hoca grafikleri tabiki abartılmıcak sonuçta single oynamıyoruz, ama çocuk işide grafik olmucak.Ekip işi birşeyler arıyorum.

Okadar sene oynadım bende ama gerçekten boş iş online oyun . Onlarla uraşacağıma 2 kitap açsaydım profosör olurdum xD
Sınırını bilmediğin sürece bu herşey için geçerli mustafa.
Dc Universe online tavsiye ederim gerek grafikleri olsun gerek konusu muhteşem bir oyun.
Sitesine baktımda gerek konusuna gerek oyun içi görüntüye gerekse kontrollerine hiç değinilmemiş sadece kayıt bölümü var.

Minecraft sarmadı yav haxball ise bi yere kadar
Malum kişimisin arenada ?

Silkroad tercihimdir tabi ortamı kurabilirsen.

Wolfteam iyidir.

Point Blank oynuyordum bi ara hilelerden sıktı.

Metin2 çok çocuksu.

Counter Strike efsanedir.

Paran varsa Warcraft oyna grafik bakımından en iyi oyundur. 1 o 2 Silkroad bence

Güzel olup olmaması önemli diil, insana oynadığı karakterin kontrolü ondaymış gibi hissettirsin yeter ki böyle bir oyun bulamadık henüz.

#Güncel

league of legends efsane bir oyun oynamak isteyen buyursun

Ya hacı ne biliyim o tür oyunlar ilgimi çekmiyor.Hiç oynamadığımdandır heralde.

Arkadaşla dünden beri indirip sildiğimiz oyunları görsen şaşarsın.
Allods Online(olduğum gemiden görevleri bitirip diğer gemiye geldim,gemide 1 kişiyi öldürüp 1 şehre gittim bi nane yok 2 arkadaş daha buldum benim gibi gezinen orada 4 kişi oyun arıyoruz :D )

Aeria Ignite gibi bir oyun (indirdik arkadaşlar benden önce girdi begenmediler sildik)

Daha aklımdan silip attığım bir çok oyun var böyle denediğimiz.

şuan World of Warplanes diye bir uçak oyunu indiriyorum 4.5 gb lik oyun videosunu izledim ilgimi çekti havada uçup kaçmalar savaş felan fistan şehri bombalama gibi.

Önerilerinizi bekliyorum.

Sana rappelz'i tavsiye edebilirim oyunda pet sistemi var yaratıkları evcilleştirebiliyorsun ve o yaratıklarda karakter gibi skilleri var yanında sana yardımcı olarak kullanıyorsun felan ama oyunda lag problemi söz konusu eğer internetin 8mbit felansa oyna derim çok güzel bi oyundur ama oyunda neredeyse herkez 150 lvl (sınır 170 lvldir) yani seni çok ezebilirler ama tabiki oyuna başlarsanız size yardımcı olurum görevlerinizde felan ama ben yinede bu oyunu internetten araştır derim ben sadece kısa bir bilgi verdim

Ya hacı bıraksana "TTNET 8MB kullanıyoruz sözde"

pxcg5.jpg

Son düzenleme: