Karadeniz Pet

Onun adı Garip (YKA)

Yusuf Kürşat AKKUŞ

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Öncelikle selamunaleyküm Garip ile yolumuz bir petshopta kesişti Kim bilir ne yavruları oldu ne sahipleri oldu..Bir kaç defa görmüştüm sonra alınmadığı için eski sağlığından uzak olduğunu gördüm iki yavru karşılığında takas yaparak Hobihaneme kattım. Sanırım kanadında biraz sorun var ama tünekten tüneğe rahat uçuyor şükür şimdi sıra Garip e güzel bir dişi ayarlamakta..
,
,
,

Hayırlı olsun işallah sağlıklı ve uzun Ömürlü olur renkleri de mükemmel kendi gibi yavruları olsun işallah

Maşallah ustam valla tebrik ederim seni bu ince düşüncen için. Allah gönlüne göre versin.

İnşaallah onun gibi bir yavrusu olur rengi gerçekten çok güzel canlı görüldü mü daha bir başka

Yaslı bi kuşa benzemiyor inşallah guzel yavrular verir size

abi benim albinoyla cok guzel es olur ne dersin

Küçük hanım daha küçük biraz daha büyüsün istemeye geliriz :)

Maşallah ona, tüyü kadar ömrü olsun.

Son düzenleme:
İlk defa böyle bi kuş görüyorum müthişş renkleri müthişşş yavrularını sabırsızlıkla bekliyoruz senle birlikte kardeşim :)

....

İnşaallah güzel bir dişi bulursak yanına bakalım :)

Maşallah.Hayırlı olsun.Tüyü kadar ömrü ve yavruları olur İnşallah.(Bu renkteki kuş nasıl satılmadan kalmış pet shopta,kısmet seninmiş hocam)

Aynen kısmet boyleymis 60 70 tl isteyince böyle oluyor sonra hastalanincada aman elimde ölmesin dediğim gibi ilk gordugumle şimdiki arasında dağlar fark var ama iyi olacağız inşaallah

güzel kuş renkleri hoş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:10 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

çok beğendim böyle bi renk alcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

güzel renkli kuş begendi

Bu sarikafalilar ayri bir guzel oluyor, maasallah cok tatli... Sarikafalilar mutasyonuna gore tip 1 ve tip 2 diye ayriliyormus ustam. Bu yakisikli hangi gruba dahil?

Bu sarikafalilar ayri bir guzel oluyor, maasallah cok tatli... Sarikafalilar mutasyonuna gore tip 1 ve tip 2 diye ayriliyormus ustam. Bu yakisikli hangi gruba dahil?

Hiç bir fikrim yok bu konuda :(

Beğenileriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim

Artık kanadını pek sarkıtmıyor ilk bir kuş ie eş denedim hiç çiftleşmediler kaşınıp durdular sonra ayırdım çaprazlama yaptım sanırım yeni eşiyle daha mutlu yakında fotoğrafını paylaşırım inşaallah