Karadeniz Pet

öpüşüyor ama çirtleşmiyor

• Konbuyu başlatan HasCimbomlu
  • Başlangıç tarihi
H

HasCimbomlu

Guest
merhaba

bi kaç sorum olcak

1 ay önce farklı yerlerden bi çift kuşum oldu yanı dişiyi petshoptan aldım erkek ise hediye geldi büyük bi kafes yaptım kuşlarıma 1m 50 cm boyunda yuvalık falan takılı beraber olduklarından beri ( 1 ay ) sürekli öpüşüyorlar sürekli birbirlerine kur yapıolar eş tuttu yanı ama velhasıl erkek bi türlü üste çıkmadı daha doğrusu ayak bile kaldırmıyor daha sadece öpüşme ve birazda oynaşmalar var daha zamana ihtiyacım mı var yoksa bende ayrıyeten bir dişi kuş daha var oda baya bi kızmış durumda erkeği onun yanınamı atsam sabırsız bı adamımdır şimdiden teşekkürler :p

1 ayda yeni ortamlarına yavaş yavaş alışırlar. Acele etmeyin. Öpüşme vb. varsa eş tutmuştur. Çifti bozmayın derim. Kaç aylıklar?

ortalama 7-8 aylıklar kızıştırıcı yem de dahıl hersey var kafeste dedigin gibi biraz daha bekleyelım bakalım tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:55 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

bide bendeki öbür dişinin eşi yeni öldü öldükten sonra hareketlerı baya bı arttı yuvalıgı sökmedım sürekli yuvalıgın ıcıne girip kumu eşeliyo ve 1 hafta içerisinde gagası koyu bı kahverengı renk aldı erkek alcam ama eş tutmayacagını bıldıgımden ugrasmak ıstemıyorum öbür çiftin erkegın ötüsünü duymasın deli oluyo kafesın ıcerısınde :) ne önerirsiniz arkadaslar bu tarz hareketlerı normalmı yoksa kızgınlık zamanındamı buda 7-8 aylık dişi...

dişi kuşun yuvayla ilgisi varmı erkegin ayak atması önemli degil asıl şey dişide biriyor erkek kur yapınca dişi kızgınsa ve hazırsa çiftleşme pozüsyonuna gecer dişin hazır degildir

yuvalıgın etrafında çok dolanıo üstünde duruyo genellıkle erkek kusta yuvalıgı kemırıo sureklı

Geri