petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ortak Kafes

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammet AKYÜZ tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammet AKYÜZ

Arkadaşlar Muhabbet Kuşu ve Cennet Papağanı aynı kafeste yaşayabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim ..

2. Mehmet ŞEKER

yaşayamaz......

3. Muhammet AKYÜZ

Bi videoda yan yana olduklarını gördüm de birde sizlere sormak istedim teşekkür ederim ..

4. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Yaşayamazlar diye kesin sonuç yoktur yaşarlar fakat kavga oluşabilir ve ölümle bile sonuçlanan cinsten.Bazen videolar da kedi ile kuş yan yana oyun oynuyor onun gibi kedi sinirlenip kuşu ısırırsa bitti işte.Onun gibi düşünmek lazım sadece güven de yaşayabilcekleri ortam büyük salmalardır.

5. GaGa

GaGa Guest

Yaşayamaz diyemeyiz.Biz nasıl muhabbet kuşumuza eş seçemiyorsak kimlerle arkadaş olacaklarınıda kestiremiyoruz. Yerinde olsam en azından 5 dakika denerdim.En küçük bir huzursuzlukta ayırırdım.
    Kolay gelsin.

6. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    bir anlık sinir öfke muhabbetin sonu olur... papağan hırs yaptımı yem yedirmez tek darbesi yeter.. denememek en iyisidir. çünkü ne zaman anlaşamayacakları belli olmaz .

7. Gökhan YILDIZ

keşke anlaşsalar ve yavru alabilsek ne güzel olurdu,ortaya ne çıkar doğrusu merakettim muhabbet cennet kırması harika bir renk olurdu herhalde

Sayfayı Paylaş