petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ortalık Karıştı :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve recai yılmaz tarafından 14 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. recai yılmaz

recai yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

10 günlük yavrular çarpık ayak diye c.tsi günü sünger yapmıştım. Bu yüzden anne beslememeye başladı. Bende elle beslemeye başladım. Sorun yok gibiydi. Dişi yuvaya girmiyordu. Ancak dün önce yuvaya girmeye başladı sonrada yavruları beslemeye. BUna sevinmiştim. Ancak sonra baktığımda dişi erkeği çok hırpalamış, hayvan tünekte zor duruyordu. Erkeği ayırmak için kafes almaya gidip geldiğimde bu defa dişi ve erkeği yem kusarlarken ve birbirlerini kaşırken gördüm. Bu arada dişi yavruları beslemeye devam ediyor.

Sizcene yapmam gerekiyor?

2. Umut SON

Umut SON Member

Beğenileri:
    1
    Ciddi derecede erkeģe zarar vermiyorsa ayirma herhangi kotu durumda ayirirsin.

3. Oktay BOZACI

Beğenileri:
    0
    Aile içi şiddete benziyor.

Sayfayı Paylaş