petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Otobüs Yolculuğu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve celsius tarafından 31 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. celsius

celsius Guest

Arkadaşlar muhabbet kuşumla iki saatlik bir otobüs yolculuğu yapıp daha sonra feribot ile istanbula geçicem. Feribot için bi sıkıntı yok kafeste yanında götürebiliyorsun ama otobüste ne yapacağımı bilemiyorum önerileriniz nelerdir?

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    otobüs bagajında sağlam bir yerde gidebilir sıkıntı olmaz lakin ceyerana maruz kalmamasına önem gösterin feribotta

3. celsius

celsius Guest

Feribot dediğim deniz otobüsü yani açık alanı yok. Peki otobüs bagajında nasıl bi yere koymak gerekir devrilmemesi için. Ayrıca yanıma alsam ve üstünü örtsem 2 saatlik yolda bana sorun çıkarır mı

4. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    kafesin içi karanlık olursa hiçbir sıkıntı çıkarmaz merak etme.

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    pek sıkıntı yaratabılecegını sanmıyorum yanında tasıyabılırsın

6. ogretmen

ogretmen Guest

Muavine siyle ustune kapacam ses yapmaz diye ben manisadan gaziantebe getirdim sorun olmadi.kucuk tasima kafesi al rahmat oluyo.office jitu demi olsun.

7. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    ben samsundan ıst gıdecem otobus fırmalarınla muavınlerle konustum hepsı bagaj gosterdı yanına alacaksan ufak fırmadan al bıletı ustunu ort belkı muavınler sorun cıkartmayabılır

Sayfayı Paylaş