petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

otomatik pvc kafesteki suluk kullanışlı birşey mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ERKİN AK tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    otomatik pvc kafes videosu izliyordum arkadaşlar az önce bu kafesin suluğu hamster suluğu gibi birşey bunu kullanmak doğrumu.

[YOUTUBE]kby_-Bhzqw8[/YOUTUBE]

#1 ERKİN AK, 20 Haziran 2014
    Son düzenleme: 20 Haziran 2014
  2. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Hamster suluğunuda Kuşlarda kullanmak mümkün.

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    forumda daha önce bir arkadaş paylaşmış eziyet etmeyin hayvana falan denmiş kızılmış vs. ama adamlar hamster suluğu kullanıyor otomatik kafes dedikleri kafeste.

ben her gün sularını değiştiriyorum ama sonuçta çalıştığımız için akşam gittiğimde suluklrında pislik olabiliyor sadece temiz su içmeleri adına kullanılabilirmi acaba böyle birşey diye düşünüyorum

. iki hafta sonra bir haftalık tatile çıkcam acaba 2-3 gün idare edermi bu suluğa alıştırsam. her gün değilde iki üç günde bir kardeşimde suluğu tazelemesini isticem

#3 ERKİN AK, 20 Haziran 2014
    Son düzenleme: 20 Haziran 2014
  4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Alıştırmak gerekirmi onu bilemem keşke kullanan biri olsada yazsa.Videoyu daha önce görmüştüm adamlar yapmış demekki var bi bildikleri.

5. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    kuşlar alışabiliyormuş ama benim amacım sadece tatildeyken 2-3 gün temiz su kaynağı

Sayfayı Paylaş