petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ötüyormu bağırıyormu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdincozn54 tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. erdincozn54

Özellikle sabahları oluyo bir ötüyolar sanki bağırıyomuş gibi onların sesine uyanıyorum daha çok dişi yapıyo galiba anlaşmamazlıkta yok iyi anlaşıyolar bunun nedeni nedir ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Cevap yokmuu

2. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Video koyar mısınız?

3. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Evet çok iyi bilirim o sesi :D benimde bir çiftim vardı. sabahları tıpkı karga gibi cart cart bağırıyorlar. Her sabah bizi uyandırırlardı babam iyice sinirlenince satmak durumunda kaldım. Kavga etmiyorlar merak etmeyin. Sabah güneşinin verdiği enerjiden yada dışarıdaki kuşların sesindendir diye düşünüyorum.

4. Ahmet Behçet

bence dısardakı kusların sesınden oluyo bende de aynı ses var :D

5. Fatih Esen

Aynı sorundan muzdaribim tek care gece üstünü örtmek benimde erkek kuş çğırıyor gören boğazlıyoz sancak

Sayfayı Paylaş