petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ovı avıs marka mama kullanan var mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cihan UYĞUR tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Merhaba arkadaşlar ovı avıs marka mama deneyımı olan var mı?

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Nasıl uyguladınız?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Mama yerli bir mama bazı üreticiler iyi olduğunu söylüyor,versela vb tipi mamalar yabancı üretim aslında tavsıyeler bu yönde deneme Amaçlı bende 1,250 gr paket aldım,evde orlux versela var onunda tarıhı 3 ay geçti ama hala kullanıyorum,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:08 --

Güncel deneyimi olan yazabilir mi?bu arada içerisinde kurutulmuş kurt fark ettım

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ben hep cede kullanıyorum, ovi avis in fiyatı uygun olduğu için aldım, 1 kg cede ile 1 kg ovi avis i karıştırdım. Havuç ile nemlendirip kullandım. Kuşlar severek bitirdi...

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Mamanın muhabbet kuşları için olduğuna eminmisiniz. Genelde kurtlu mamalar kanaryalar içindir.

6. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Uğur bey uzerınde pareket yazıyor muhabbet kuşu resmı var ama daha kullanmadım,2-3 uretıcı kullandığını soyledı ortada kaldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

Cede kendını kanıtlamış bır mama kaan bey sızın ovı avısın ıcınde kurt karıdes kurusu varmıydı?

#6 Cihan UYĞUR, 16 Ekim 2015
    Son düzenleme: 16 Ekim 2015
  7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kurt varsa kanarya maması olabilir, benim aldığım ballı mamaydı...

8. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Bugun TÜRKIYE dağıtımını yapan kişiyle de görüştüm,pareket olanıymış tüm Doğa kuşları için kullanımı uygun dedi,kafam karıştı

9. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Versele laga yada cede mama kullan bence.kafanda soru işareti kalmasın.olmadı kendin yap aslında en güzeli.

10. Cihan UYĞUR

Beğenileri:
    16
    Tşkler dün Kocaeli Fuarı'nda bu mama konuşulmuş yanı bır kaç üretimci kullandığını soyledı,bende versela laga kullanıyordum bunu bır denemek ıcın aldım ama kullanmadım.

Sayfayı Paylaş