Karadeniz Pet

Oylama Başlamıştır - Kuş Resim Yarışması

Her Üye Sadece 1 Oy Kullanma Hakkına Sahiptir

• Selim Eylül

Kullanılan: 0 0.0%
  • Deniz Koç

• Nejdet Odabaş

• Mehmet Yılmaz

• Mahmut Ali

• Ömür Belet

• Sehimerdan Kara

• Salih Çapa

• Emin Güleç

• Berkan Pekbilek

• Burak Baran

• Gizem Gürek

• Hakan Yıldız

• Büşra

• Aşkın Yücelen

• Mehmet Güney

• Süleyman Yılmaz

• Elif Şen

• Emre Gündüz

• Mahmut Erdi İşler

• Özgür

• Ömer Faruk Duysak

• Ayşegül Yücel

• Kullanılan toplam oy
    19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:)) o zaman yarın bende atatürk havaalanındaki tüm iş arkadaslarımla irtibata geciyim :) deiğişikmiş :) neyse hayırlısı karar yoneticlerin..

başkan bilir artık diyecek bişey yok ben açıkca söylüyorum 3 oyum aynı bilgisayardan ve öğrencilerimden. ama başta söylese bende uyarırdım onları

Mustafa hocam Paşa on numara kuş güzeller güzeli.Burda isterse birinci olmasın hiç önemli değil.

Ama hocam siz çok yanlış anlamışsınız,biz burada en güzel muhabbet kuşunu seçmeye çalışıyoruz eğer oy direk kişiye özel kullanıcak olsaydı eski okulumda halen başkanlık yetkilerim var bir duyuruyla 3500 kusür öğrenci bana oy atardı.O yüzden aksine hiçbirşey yapmayıp mevcut üyelerimizle seçimi gerçekleştiriyoruz :)
Ali alp beye katılıyorum muhammed de gerekeni söylemiş zaten kuralları bozmayalım lütfen.

reşat hocam teşekkürler. ilk kelimeleri de söylemeye başladı bugünlerde

Yaw biz Mustafa hocaya vermiyoz ki oyu Paşa'ya veriyoruz.Ben ve bütün arkadaşlarım Paşa'yı gören bilenleriz.

Ne yani şimdi Murat hocam var oy veremeyecek mi bu nasıl iş yaa.Ev arkadaşım oy vermek için başka bilgisayarmı bulsun.

Reşat hocam samimi desteğin için teşekkür ederim. Unutulan bir şey var sanırım bu tür yarışmalar aynı zaman da sitenin adının duyulması yayılması için de bir fırsat değil midir.

Yarışmadan diskalifiye olacak arkadaşlarımız var bunların şuan için isimlerini söylemiyorum kendilerini çok iyi biliyorlar. Oylama bittiğinde bu arkadaşlar diskalifiye olacaklardır. Multi üyelik ile kendilerine oy verenler birbir tespit edilip yarışmadan diskalifiye olacaklarınıda buradan bizzat bildirmek isterim. Oylama sonucunda oy veren herkesin ip adresi kontrolü yapılıp ona göre sonuç belirlenecektir.

Aramızda kendini akıllı sanan arkadaşlar var :) Unutmayın ki yıllardır web işiyle uğraşmaktayım ve neyin ne olduğunu az çok biliyoruz ;) Burada kimsenin hakkını kimseye asla yedirtmem !

Alt tarafı bi yarışma hakeden kazansın :)

teşekür

Hayırlısı olsun, kazanan arkadaşı şimdiden tebrik ederim...
vote; Yücel YETİMOĞLU

kardeşim desteğin için teşekürler
fakat yorumları okudum moral bozucu ben resimleri göremyorum sınav haftamz oldugu icin evdn dışarı çıkmadm netde yok böylelikle telefnla baglanyorum biraz önce arkn vınıyla bi video izleyebldm , velhasılı anketi dahi göremyorum özel msjla soruyorum :) ama dileseydm fakülteyi foruma üye yapabilirdm ama burda ustamz , hocamız dedigmz insanlarn hakkna grmek bu ortamı bozmak bize pek yakşık alıck bişey olmasa gerek...

hayırlısı...

Oylama tüm hızıyla devam etmektedir. Son gün 13 Nisan.

Çok güzel bir site olmuş emeği geçenlere ve tavsiyede bulunanlara çok teşekkürler. güneşin doğduğu yerden selamlar...

Oy verenlere şimdiden teşekkürler diğer arkadaşlarada başarılar

Keşke siteyi önceden keşfetseydim. Benim mavişimde vardı :(

Aynı ip adresi üzerinden birden fazla oylama yapıldığı tespit edildiği için bu oylamaların yapıldığı kişilerin oyları geçersiz sayılacaktır bilginize.

Oylama yarın saat 22:00'da sona erecektir. Sonuçlar en geç 23:00'da açıklanacaktır.

Aynı ip adresi üzerinden birden fazla oylama yapıldığı tespit edildiği için bu oylamaların yapıldığı kişilerin oyları geçersiz sayılacaktır bilginize.

Oylama yarın saat 22:00'da sona erecektir. Sonuçlar en geç 23:00'da açıklanacaktır.

kastınız kim söyleseniz muhammet bey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri