Karadeniz Pet

Oylama Başlamıştır - Kuş Resim Yarışması

Her Üye Sadece 1 Oy Kullanma Hakkına Sahiptir

• Selim Eylül

Kullanılan: 0 0.0%
  • Deniz Koç

• Nejdet Odabaş

• Mehmet Yılmaz

• Mahmut Ali

• Ömür Belet

• Sehimerdan Kara

• Salih Çapa

• Emin Güleç

• Berkan Pekbilek

• Burak Baran

• Gizem Gürek

• Hakan Yıldız

• Büşra

• Aşkın Yücelen

• Mehmet Güney

• Süleyman Yılmaz

• Elif Şen

• Emre Gündüz

• Mahmut Erdi İşler

• Özgür

• Ömer Faruk Duysak

• Ayşegül Yücel

• Kullanılan toplam oy
    19
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese şimdiden başarılar kaybedenler üzülmesin herkesin mubiş güzeldir canınızı sıkmayın =)

Aynı ip adresi üzerinden birden fazla oylama yapıldığı tespit edildiği için bu oylamaların yapıldığı kişilerin oyları geçersiz sayılacaktır bilginize.

Oylama yarın saat 22:00'da sona erecektir. Sonuçlar en geç 23:00'da açıklanacaktır.

muhammet e katılıyorum bu arada kendine oy verenler ver ama böyle şeylere gerek yok bence

Oylama bitiş süresi yarına ertelenmiştir. Yarın saat 22:00'da oylama sona erecektir. En geç 23:00'a kadar sonuçlar açıklanacaktır.

Süreyi 1 gün uzatmamızın sebebi şu; Haftasonu herkes müsait olacağından ve siteyi ziyaret edeceğinden işleri dolayısıyla giremeyenleride düşünerekten hareket etmek istedik.

muhammet e katılıyorum bu arada kendine oy verenler ver ama böyle şeylere gerek yok bence

Berrin hanım her kişinin 1 oy hakkı varsa bu kişi o oyunu kendisi için kullanabilir tabi ki ama sadece 1 oyunu

seçimlerde parti liderleri başka partiye oy vermiyor ki :)

Ama benim kuşuma oy verin diyerek anlık üyeler toplamak da yanlış öyle bir serbest durum varsa ısrarımızla oy verecek binlerce kişi var

Muhammet kardeşim herşeyin farkında zaten

insanların kendine oy vermesi doğal muhammet bey sahte oylardan söz ediyor. Sürekli bir şeyler erteleniyor hayırlısı bakalım...

Oylama 14.04.2013 Pazar günü saat 22:00'da sona erecektir. Allah nasip eder bir aksilik yaşanmazsa eğer saat 23:00 gibi sonuçları açıklamayı düşünüyoruz.

Bu arada aynı ip adresi üzerinden birden fazla oy kullanımları oylamadan düşülecektir.

yani benim öğrenci oylarım gidiyor sağlık olsun :( kazananı şimdiden tebrik ediyoruz...

Oylamanın tarihinin değişmesi iyi olmuş neredeyse kaçırıyordum işlerden dolayı bende mi kendime kullansaydım acaba:)
herkese başarılar.

Bu akşam saat 22:00'da oylama bitecektir. En geç Allah nasip ederse 23:00'da sonuçlar açıklanacaktır.

Oylama işlemimiz şuan tüm hızıyla devam etmektedir oylarınızı bekliyoruz :)

Oylamanın bitimine 15 dakikadan daha az bir zaman kaldı :) Aynı ip adresi üzerinden oy kullanımları beğeniden düşülecektir. Aynı zamanda sırf oy kullanmak adına farklı ip adresleri üzerinden yeni üyelikler açılıpta giriş yapılıp 1 mesajı dahi olmayan üyelerin oylarıda geçersiz kılınacaktır bilginize.

hadi hayırlısı bakalım serkanda katılmış ona hediye filan yok muhammet

hadi hayırlısı bakalım serkanda katılmış ona hediye filan yok muhammet

Serkan abinin hediyesi hazır. 5'li Falım :D

29123.jpg

valla güzel hediyeymiş muhammet.bende çikolata alırım

abi fena güldüm ya :) ankaraya gelince bu sizin ekibi bi toplu görmek lazm :D

Oylama an itibariyle sona ermiştir. Sonuçlar en geç 23:00'da açıklanacaktır.

maşallah oylarım coşmuş. Bana oy veren zahmet eden tüm arkadaşlarıma birer birer teşekkür ederim. İsimlerinizi tek tek gördüm her biriniz zahmet edip foruma üye olup oy vermişiniz. Sayenizde PAŞA'mız birinci oldu. Var olun.... Sizler birtanesiniz!

:) ne adamsın mustafa hocam gözün aydn ankette 19 oyla en üste oturmuşsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri