Karadeniz Pet

Oynadığı agaçtan birşey olurmu resimli

• Konbuyu başlatan Erdem
  • Başlangıç tarihi
E

Erdem

Guest
Arkadaşlar resimdeki agaçla oynamasında bir sorun olur mu? Birde cinsi ve yaşı nedir?

bişey olmaz hocam ağaç ta tam oyun oynamalık iyi denk gelmiş :D

Agaç akvaryum için almıştım ama olmadı karar değiştirdim kuşa oyuncak oldu valla :)

İnşallah sert bir şekilde ağaca çarpıp yaralanmaz kuşunuz.Onu haricinde çok güzel duruyor :)

Ona benzer benim kafeslerimin icinde var agactan kestim koydum kuslar cok seviyor bence hicbir zarari olmaz

Yati kökü gibi geldi bana sanki. Vallah kuş için çok iyi olsada, akvaryumda daha güzel duracagından eminim :)

Mangrov kökü. O kadar akvaryum kurdum bozdum hiç aklıma gelmemişti bu:) Tebrik ediyorum çok güzel olmuş fakat onu sabitleseniz çok güzel olur

Mangrov ve mango ayni mi peki??

Şu an büyük bir akvaryum kuruyorum da ilgimi çekti malzemeler:)

Mango başka bir ağaç bildiğimiz meyve. Mangrov bu resimdekinin daha kalın olanı. Arkadaşın dediği gibi bu yati kökü. Suyun ph ını düşürür

genelde dıscus için agaç kullanılır dıye bılıyorum ben suyun ph degerını ayarlamak ıcın her tür balık için uygun olmuyordu sanırım :)

genelde dıscus için agaç kullanılır dıye bılıyorum ben suyun ph degerını ayarlamak ıcın her tür balık için uygun olmuyordu sanırım :)

Düşük ph yani yumuşak su isteyen balıklar için uygun(tetra gibi) Discus çok narin ve çabuk bakteri kaptığı için çoğu kişi kum bile koymaz. Bu arada konu değişti:)

İnşallah sert bir şekilde ağaca çarpıp yaralanmaz kuşunuz.Onu haricinde çok güzel duruyor :)

Yok artık öğrendi frenli geliyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

kardeş çok güzel de o dal oraya sabit mi birde Konya da mısın ?

Ankara'dayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Bu agaç mango kökü dedikleri şey degil sanirim degil mi arkadaşim??

Valla süper olmuş ben de almaliyim muhakkak :)

Yok mango kökünün rengi biraz daha koyu oluyor. Bunun ismini bilmiyorum bende mango kökü sanıyordum da değilmiş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

Mangrov kökü. O kadar akvaryum kurdum bozdum hiç aklıma gelmemişti bu:) Tebrik ediyorum çok güzel olmuş fakat onu sabitleseniz çok güzel olur

Sabit duruyor kuş böyle çok sevdi bozmak istemedim :) Bu arada akvaryum hobisine baya gönül verdim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Yati kökü gibi geldi bana sanki. Vallah kuş için çok iyi olsada, akvaryumda daha güzel duracagından eminim :)

Akvaryumda çok güzel duruyordu. taaaki salınım yapana kadar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Bu arada size akvaryumlarımıda tanıtayım arkadaşlar buyrun linkten bakabilirsiniz :)

Akvaryum.com Forum: 3+1 Evde 3+1 Hobi (fotoroman Tadnda..)

Geri