petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oynadığı agaçtan birşey olurmu resimli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Erdem

Erdem Guest

Arkadaşlar resimdeki agaçla oynamasında bir sorun olur mu? Birde cinsi ve yaşı nedir?

2. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Harika bir şey.

3. Samet Çağlar

bişey olmaz hocam ağaç ta tam oyun oynamalık iyi denk gelmiş :D

4. Erdem

Erdem Guest

Agaç akvaryum için almıştım ama olmadı karar değiştirdim kuşa oyuncak oldu valla :)

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    iyi olmuş :) yerli bir kuş dişi

6. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah sert bir şekilde ağaca çarpıp yaralanmaz kuşunuz.Onu haricinde çok güzel duruyor :)

7. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    kardeş çok güzel de o dal oraya sabit mi birde Konya da mısın ?

8. Yusuf ŞANLI

Ona benzer benim kafeslerimin icinde var agactan kestim koydum kuslar cok seviyor bence hicbir zarari olmaz

9. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  10. Sefer CANDAN

Mangrov kökü. O kadar akvaryum kurdum bozdum hiç aklıma gelmemişti bu:) Tebrik ediyorum çok güzel olmuş fakat onu sabitleseniz çok güzel olur

11. Gürcan Kurt

Yati kökü gibi geldi bana sanki. Vallah kuş için çok iyi olsada, akvaryumda daha güzel duracagından eminim :)

12. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    süper bişey bence .:D

13. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Mangrov ve mango ayni mi peki??

Şu an büyük bir akvaryum kuruyorum da ilgimi çekti malzemeler:)

14. Sefer CANDAN

Mango başka bir ağaç bildiğimiz meyve. Mangrov bu resimdekinin daha kalın olanı. Arkadaşın dediği gibi bu yati kökü. Suyun ph ını düşürür

15. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    genelde dıscus için agaç kullanılır dıye bılıyorum ben suyun ph degerını ayarlamak ıcın her tür balık için uygun olmuyordu sanırım :)

16. Sefer CANDAN

Düşük ph yani yumuşak su isteyen balıklar için uygun(tetra gibi) Discus çok narin ve çabuk bakteri kaptığı için çoğu kişi kum bile koymaz. Bu arada konu değişti:)

17. Erdem

Erdem Guest

Yok artık öğrendi frenli geliyor :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Ankara'dayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:38 -->-> Daha önceki mesaj 22:36 --

Yok mango kökünün rengi biraz daha koyu oluyor. Bunun ismini bilmiyorum bende mango kökü sanıyordum da değilmiş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

Sabit duruyor kuş böyle çok sevdi bozmak istemedim :) Bu arada akvaryum hobisine baya gönül verdim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

Akvaryumda çok güzel duruyordu. taaaki salınım yapana kadar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Bu arada size akvaryumlarımıda tanıtayım arkadaşlar buyrun linkten bakabilirsiniz :)

Akvaryum.com Forum: 3+1 Evde 3+1 Hobi (fotoroman Tadnda..)

Sayfayı Paylaş