Karadeniz Pet

oyun alanı yaptık :)

Burcu ÖZ

Meraklı Üye
babamla oturduk evde bulduğumuz ahşap malzemeler bir tepsi, biraz ip, yapıştırıcı, 4 tane tahta tünekle amatör bir çalışma yaptık. sonra gidip boncuklar alıp süsledik fındık da çok sevdi bende sizlerle paylaşmak istedim. eleştirilerinizi önerilerinizi bekliyorum.bu arada toplam 15 tlye fln mal oldu bu çalışma :D
rjqBRV.jpg
pj74v0.jpg

Gayet güzel olmuş, emeğinize sağlık.
Bol bol oynasın, birde salıncak olsa çok iyi olurmuş.
Maşallah kusunuz a Güle güle besleyin.

Gayet güzel olmuş, emeğinize sağlık.
Bol bol oynasın, birde salıncak olsa çok iyi olurmuş.
Maşallah kusunuz a Güle güle besleyin.

salıncak asacak yer kalmadı :) o yıldızlı boncukların olduğu ipi biraz uzatıp salıncak gibi yapmayı düşündüm aslında

Şuanda da gayet güzel, muhabbet kuşları
sever böyle şeylerle oynamayı, meraklidirlar.
ama bir salıncak da olsa iyi olurdu:)

Kaç aydır ben de yapıcam yapıcam bi türlü zamanı kararlaştıramadk babamla. Vallahi gördükçe imreniyorum. Elinize sağlık cıvıl cıvıl olmus. :)

Kaç aydır ben de yapıcam yapıcam bi türlü zamanı kararlaştıramadk babamla. Vallahi gördükçe imreniyorum. Elinize sağlık cıvıl cıvıl olmus. :)

aslında çok da zaman almadı keşke biraz daha büyük bişeyler yapsaymışız dedim bittiğinde nöbet çıkışı güzel oluyor tavsiye ederim ;) stres atmaya birebir bence bir an önce başlamalısınız :)

Zaman almasndan değil de ikimize de uygun zamanı denk getiremiyoruz bi türlü. Bir de bizim kız daha nasıl oyuncaklar sevdiğine karar veremedi. O yüzden de başlayamadm bugün sevdiği materyalin yarın yüzüne bakmıyo.
ama inşallah yakın zamanda halledebiliriz. :)
Siz de büyütürsünüz zamanla, sıkıldıkça ufak değişiklikler yaparsnz. :)

Burcu kardeşim ellerinize saglik bende kafesine sonradan ek olarak birşeyler yaptim ben iplik yerine daha mukavemetli şeyler kullanirdim yerinizde olsam
Birde petlanton gibi olmuş hoş :)

Burcu kardeşim ellerinize saglik bende kafesine sonradan ek olarak birşeyler yaptim ben iplik yerine daha mukavemetli şeyler kullanirdim yerinizde olsam
Birde petlanton gibi olmuş hoş :)

ipi halatçılardan aldık sicim mi diyorlar baya sağlam.tahtaları birbirine yapıştırdık yapışkanı kemirmesin diye köşelere ipler sardık baya sağlam oldu aslında.güzel yorumunuz için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
E bu muhteşem olmuşşş bravoo başka yeteneklerinde varmııış :)) :thumbup:

....

Son düzenleme:
teşekkür ederim arada bir böyle şeyler çıkarıyorum işte :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

teşekkür ederim :)

Çok başarılı özenip bende mi böyle çalışma yapsam ne :)

....