petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

oyun parki yapma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bugn kusuma oyun parki yapmaya karar verdim cubku cok hareketli masallah ama nasil yapacagimi hic bilmiyrm internetten buradaki yazilardan baya bi arastirdim baya guzel seyler yapmislar ama ben bunlari nasil yapacm bi ysrdimci olurmusnz

2. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    :) forumda yapılanları incele anlatıyorlar genelde. Bulabilirsen dut ağacının dallarını kullan. Gerçi tahtadan hazır yaptırıyorlar daha pratik ama dal daha doğal görünüyor. Ben de ucundan başladım.

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    oyle yaptim resim cok var ama nasil yapilacagi hic yazmiyrdu biraz mantigi kullaninca zaten cozuluyr yarn gidip cita alip yapacam insallah beceririrmde guzel bir sey ortya cikar

4. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    İşte el becerine bakıyor birazda bilgi şart. Çıtalar vidalar matkap vs. bilgim olmadığı için dalları birleştirip merdiven yaptım mesela.

5. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    dallari birlestirerek nasil yaptin . civi veyada matkap kullanmayi dusunmuyrm hizli yapistiricilar var onu kullanmayi dusunuyrm

6. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Yapıştırıcıları ben de düşündüm de şimdi kemirir falan dedim vazgeçtim. Üst üste gelecek yerleri biraz oyup oturttum. İple bağladım. Birbirine geçirme işi kayıp çıkmasını engelliyor. Dur fotosunu atayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

7. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    vayy iyi becermissin guzl olmus hizli yapiatiriculari yapistirdiktan sonra kenarlarini kaziyacagiz sikinti cikacagini sanmiyrm

8. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Hadi bakalım inşallah olmaz :)

Sayfayı Paylaş