Karadeniz Pet

oyun parki yapma

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
bugn kusuma oyun parki yapmaya karar verdim cubku cok hareketli masallah ama nasil yapacagimi hic bilmiyrm internetten buradaki yazilardan baya bi arastirdim baya guzel seyler yapmislar ama ben bunlari nasil yapacm bi ysrdimci olurmusnz

:) forumda yapılanları incele anlatıyorlar genelde. Bulabilirsen dut ağacının dallarını kullan. Gerçi tahtadan hazır yaptırıyorlar daha pratik ama dal daha doğal görünüyor. Ben de ucundan başladım.

:) forumda yapılanları incele anlatıyorlar genelde. Bulabilirsen dut ağacının dallarını kullan. Gerçi tahtadan hazır yaptırıyorlar daha pratik ama dal daha doğal görünüyor. Ben de ucundan başladım.

oyle yaptim resim cok var ama nasil yapilacagi hic yazmiyrdu biraz mantigi kullaninca zaten cozuluyr yarn gidip cita alip yapacam insallah beceririrmde guzel bir sey ortya cikar

İşte el becerine bakıyor birazda bilgi şart. Çıtalar vidalar matkap vs. bilgim olmadığı için dalları birleştirip merdiven yaptım mesela.

İşte el becerine bakıyor birazda bilgi şart. Çıtalar vidalar matkap vs. bilgim olmadığı için dalları birleştirip merdiven yaptım mesela.

dallari birlestirerek nasil yaptin . civi veyada matkap kullanmayi dusunmuyrm hizli yapistiricilar var onu kullanmayi dusunuyrm

Yapıştırıcıları ben de düşündüm de şimdi kemirir falan dedim vazgeçtim. Üst üste gelecek yerleri biraz oyup oturttum. İple bağladım. Birbirine geçirme işi kayıp çıkmasını engelliyor. Dur fotosunu atayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

4e13b028ca0d2e311f7a3989cd089ca2.jpg

Yapıştırıcıları ben de düşündüm de şimdi kemirir falan dedim vazgeçtim. Üst üste gelecek yerleri biraz oyup oturttum. İple bağladım. Birbirine geçirme işi kayıp çıkmasını engelliyor. Dur fotosunu atayım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

4e13b028ca0d2e311f7a3989cd089ca2.jpg
vayy iyi becermissin guzl olmus hizli yapiatiriculari yapistirdiktan sonra kenarlarini kaziyacagiz sikinti cikacagini sanmiyrm

Hadi bakalım inşallah olmaz :)

Geri