Karadeniz Pet

oyun parkı

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
Çift muhabbet kuşuma oyun parkı aldım kafesin yarısını kaplıyor yinede kafesin içine koymalımıyım.Yavrular çıktığında park yavrulara onlara kalacak eşleri ayrı kafese ayıracağım.

s6v4r.jpg

kafesin içinde çok yer kapar büyük bi kafes deyil ise içine koymayın

Cok guzel fiyati kac? kafes cok sıkısık olmasin istiyorsan kuslarin disari ciktiklarinda oynarlar :) :)

Çok güzel görünüyor bence kafesteki hareket alanını daraltmayın dışarda takılsınlar. Çok beğendim petshoptan falan mı aldınız yoksa internetten mi sipariş vermiştiniz?

Cok güzel fakat kafes içerisindeki alanı daraltacaktır. Dısarıda olması bence en iyi olanı

Kafes çok büyük değil anca sığıyor zaten genişliği eni boyuda yarıya geliyor. Yarın içine yerleştirince foto koyarım kararı siz verirsiniz. Olmazsa dışarda oynarlar sorun değil.

Ayrıca dal darı aldım. Vitakraft Muhabbet Yemi.ahşap merdiven.vs.. zaten 4 tane kumlu ahşap tüneği.4 yem kabı.günlük mama.yem.yeşillik.vitaminli su.4 çeşit mineral gaga taşı. günlük temizlik.daha ne olsun.yuvalıklarınıda taktım bekliyorum.
mamasına(yumurta haşlıyorum sarısı ve beyazı,2 çay kaşığı bal,mısır unu yada nişastası,fındık fıstık ceviz badem içi ezmesi karışımı,yumurt kabuğu tozu,keçi boynuzu tozu,pul biber koyup karıştırıp veriyorum bayılıyorlar.)
s6wgb.jpg

kumlu tünek dediğiniz zımparalı tünekse çıkartın onu yarardan çok zarar sağlar

zımpralı tünek mi bilmiyorum ahşap tünekler üstü kuş kumuyla kaplı kuşlar memnun uzun zamandır üstünden inmiyor.

oynayacaklar umuduylaaldım inşallah oynarlar

Fiyatı pahalı geldi bana ama güzel ben dışardan topladığım birkaç çubukla tünek ve salıncak yaptım çok seviyorlar.

Diğer aksesuarları nereden aldınız? Mersinin neresinden?