Karadeniz Pet

Oyun parkıyla ilgili sorum var

• Konbuyu başlatan Oğuzhan ÖKTEM
  • Başlangıç tarihi
O

Oğuzhan ÖKTEM

Guest
Ya bismillah dedim ve evdekilerin yardımıyla kendi imkanlarımla muhabbet kuşuma bir oyun parkı yaptım. El emeği olduğu için eksikleri var sizlerin yardımıyla tamamlamak istiyorum. Şuan için halat ekleyeceğim daha başka neler yapabilirim.
2vj09v.jpg

0by5E9.jpg

5pYOqL.jpg

gjX10N.jpg

[YOUTUBE]yZ38EP292yQ&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
eksiği yok, fazlası var.

Elinize sağlık...

çok güze olmuş elinize sağlık kullandığınız yapıştırıcıyı öğrenebilirmiyim kolay tutturmuşsunuz birde merdiveni nasıl yaptığınız

çok güze olmuş elinize sağlık kullandığınız yapıştırıcıyı öğrenebilirmiyim kolay tutturmuşsunuz birde merdiveni nasıl yaptığınız
Yapıştırıcı olarak silikon kullandım fakat bunu kullanırken dikkat etmek gerekir. Merdiveni ise bahçedeki ağaçtan kesilmiş dalları kuruttum daha sonra parça parça kestim ve birbirlerine yapıştırdım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:37 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

süper olmuş bence. Detay verebilirmisiniz yapıştırıcı , yapım aşaması , püf noktası vs vs
bir de temizlik olayını nasıl yapacaksınız ? o konu biraz sorun gibi
Yapıştırıcı olarak silikon kullandım, yapım aşaması olarak önce parçaları birleştirdim daha sonra parkeye yapıştırdım. Temizlik olayının çok zor olacağını düşünmüyorum çünkü zemin parke ve ıslak mendille sillidiğim zaman ortada bir şey kalmıyor.

Kuşunuzun ilgisi nasıl oyun parkına? Elinize sağlık çok hoş olmuş.

Eksiği yok fazlası var bence. Birde kuşu oynarken çekerseniz bizde görsek :)

Kuşunuzun ilgisi nasıl oyun parkına? Elinize sağlık çok hoş olmuş.

Kuşum dişi olduğu için aldığım üreticiden erkek yavruyla değiştireceğim o yüzden dışarı salmadım. Düşünceleriniz için teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

Eksiği yok fazlası var bence. Birde kuşu oynarken çekerseniz bizde görsek :)

Teşekkür ederim. Kuş oynamaya başlayınca videosunu çekip koyacağım.:)
Buda oyun parkının şuanki hali
kZbk6J.jpg

bQr5EG.jpg

Ldya8a.jpg

9vQ4lO.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri