petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oyuncağın konuşmayla ilgisi var mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Elif Yıldız tarafından 19 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Elif Yıldız

Elif Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşumu alalı 15 gün oldu bize alıştı sayılır yanına gidip onunla konuştuğumda cicikuş , aşkım falan tekrarladığımda beni dikkatle dinliyor , daha yakında olmak için ben konuşurken kafesin önünde durduğum teline çıkıyor , beni dinlerken ağzını açıp kapatıyor ( neden olduğunu bilmiyorum ama konuşacak gibi anlamlandırdım ) . Sorum ise kuşumun çok sevdiği halkaların ucunda zil olan bir oyuncağı var benle oynamadığı zamanlar onunla oynuyor birkaç yerde oyuncak asmayın konuşmasını engeller gibi şeyler okumuştum doğru mudur acaba ? Ben kuşla konuşurken kuş beni dinliyor oyuncakla ilgilenmiyor ama yinede sorun çıkar mı ?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Cikmaz. Tek kus oyuncaksiz olmaz. Depresyona girip intihar bile edebilir.

3. general1034

general1034 New Member

Beğenileri:
    0
    Konuşana kadar bişi koyma oyuncak adına. Konuştuktan sonra koy oyuncakla konuşup tekrar bile yapar

4. Elif Yıldız

Elif Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Oyuncağını almayı denedim birkaç kere kafesten daha önce ama oyuncaksızda sanki küsmüş gibi suskun oturdu üzüldüm kuşuma . Sesleri taklit etmeyi çok seviyor şuan caldığımız ıslığın aynısını çıkarabiliyor konuşacak gibi mi acaba

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Bazi kuslar 4 aylikken bile konusabiliyor.

6. Elif Yıldız

Elif Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    daha 2 - 2.5 aylık arası sanırım

7. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Daha zamani var bence. Gunde 15 dk onunla konusun ortalama en gec 5 aya konusur.

8. Elif Yıldız

Elif Yıldız New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş