petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

oyuncak tehlikeli olmaya başladı!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Veyselcan tarafından 19 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar kuşuma bir merdiven aldım sabah akşam onunla oynuyor fakat fark ettim ki basamaklar arasından geçmeye çalışıyor başta geçemiyor geri çekiliyor diye sıkıntı yapmadım fakat biraz önce tam 1 dakika uğraştı ve basamaklar arasından zorla geçti orda kalabilirdi merdiveni çıkartmak istemiyorum tek eğlencesi o , sizce ne yapmalıyım????

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    bi şekilde aralarını kapatın geçemesin bantlayın kendisi geçemediği için o alışkanlıktan vazgeçecektir.

3. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Salıncak alabilirsin çok seviyorlar.

4. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] resimdeki gibi araya bir kalem koysam yeterli olur fakat ne ile birleştireyim yani bantı kemirir sonunça uhu filanda olmaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:51 --

haklısın fakat petshop ta bulamadım bi fotograf yükler misin acaba

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Korkacak bir durum yok. Sıkışmaz. Kafasını geçirdiği yerden kendi rahat geçer.
    Ancak canım sıkılmasın diyorsan. Toplu zilli bir oyuncak alırsın merdiveni çıkartıp. Çok seviyorlar..

6. Veyselcan

Veyselcan Member

Beğenileri:
    0
    Görmüştüm bunu da mantığını anlamayıp geri koymuştum:D en yakın zamanda alırım kafesin büyük olsa oyuncak dolduracağım ama bir tane bile koysam kanat açacak kadar bile yer kalmıyo maalesef

Sayfayı Paylaş