petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Oyuncak ve Mürekkep balığı kemiği

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve llua66yzgtll tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. llua66yzgtll
    Gizli

Merhabalar...

Kuşlarıma bu gün oyuncak aldım ama içinde küçük küçük aynalar var birde zili var altında. Taktığım zaman zil tüneğe eişt mesafede oluyor.

öncelikle ayna problem yaratır mı ? bir çift kuşum var. İkincisi ise boyundan dolayı problem olur mu ?

'. sorum ise mürekkep balığı kemiği. İlk defa aldım çengelli iğne ile astım ama yanaşmıyorlar pek. ne yapmam nasıl yapmam gerek bilgi verebilir misiniz.

2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

ilk olarak oyuncağı takmayın. mürekkep balığı kemiğini ise o istediği zaman yer.

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    cift kus için oyuncak gereksiz bence

4. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Oyuncakları takarsan kuşun sana karşı ilgisi azalır.

5. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Ayna var oyuncakta kesinlikle takmayın..

6. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

kuşun çift olmasi bir yana ya da ilgisi azalması saten zamanlarını gecirdikleri bir kafes var barınmak için kulllandıkları kafesı sık boğaz etmeyin yani kuşların hareket ortamını dahada kısıtlamayın kafesiiniz ultra boylardaysa bir köşesine takabilirsiniz oyun parkı gibi ama kuşun alanını dahada daraltıp kısıtlamayın

7. llua66yzgtll
    Gizli

pekala oyuncagı takmıyorum. Kemiğide istediğinde yer diyorsunuz teşekkür ederim :)

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    oyuncağa gerek yok sonuçta çift kuş.. Kemiği de tüneğe yakın bir yere asın onlar kemirir

Sayfayı Paylaş