Karadeniz Pet

oyuncaklar

• Konbuyu başlatan Alpaslan ATAÇ
  • Başlangıç tarihi
A

Alpaslan ATAÇ

Guest
ne tür oyuncaklar almalıyım

Bence kafesinde salıncak olsun mutlaka :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:33 --

Bu arada edirneliymişsin forumda çok fazla edirneliye rastlamıyorum :) hemşeriyiz

Neye alican oyuncak, takim kusami? Tek kusami? Takima alma . Tek' e salincak al yeter

HTC Explorer A310e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Keşanda yaşıyorum ben ama son dört yıldır Edirne'de lise okuyordum

çan alablırsn uzun bışy var konablmelerı ıçın ucundada çan oluyor ondan al erkek kuşlar cıftlesmek istedıklerını bellı etmek ıçın çanı gagalıyorlarmış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

bnm kafesımde var ayna neden koymamakmı lazım

ayna kusları kötü etkiler orda gördülerini eşleri sanıp onu beslemeye calısan cok kus vardır kafeste sürekli baska bir kusun oldugunu düsünerek yasar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

ondan karsılık görmemeside onu kötü yapar

Benim kuş Çan çok seviyor onun dışında pinpon topu ve gene ses çıkaran çanlı yuvarlak oyuncaklarla oynuyor yer oyuncak dolu:D

Çan ve renkli ipler olan bir oyuncak. Oyuncaklı bir banyo. Merdiven :) benim kuşlar renkli merdiven seviyor.bir de süslü bir salıncak.istersen resim çekip gösteririm oyuncaklarını benim kuşlarımın bende 8 kuş var hepsi de oyuncak delisi :)

1. konuşmanızı özel bir yerde yaparsanız daha iyi olu 2. istediğin gibi rengarek yap ama zamanla tak çok korkmasın ama kafesinden çıkartıp gezdiriyosanız hap kafeste duruyosa salıncak yeter

Geri