Karadeniz Pet

Oyuncaklı Tünek Yapımı

Koray Demir

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum konumu okuduğunuz içinde teşekkür ediyorum :)

2 gün önce böyle bir şey için malzeme arayışına çıktım evde çekmece çekmece gezdim :D Okulda hücre yapımı için hazırladığım boncuklar ve ipler ilişti gözüme. Onları çok yumuşak bir ipe geçirdim. Sonrasında yediğim dondurma çubuğunu aşşağıdaki resimdeki kısmı (kafese takma yeri) yapmak için kullandım :

Daha sonra ince çöp şişe astım ve çöp şiş bağlatılarını yapıştırdıktan sonra yumuşak bir iple sardım batmasın ve hoş dursun diye sonra tüm parçaları yapıştırdım

Dipnot : sakın ama sakın yapıştırdıktan hemen sonra koymayınız kuşunuz kokudan rahatsız olabilir üzerine oda spreyi sıkıp havalandırınız ve bu işlemden sonra yerleştiriniz kuşu Öldürmeye niyetimiz yok :)

maliyeti :

Benim için 0 TL malzemeniz yok ise

Boncuklar: 25 Krş.

Silindir dondurma çubuğu : 1 tl

Normal dondurma çubuğu : 25 Krş

İp : 1 tl (yumuşak ve kaliteli olsun ki rahatsız etmesin )

Toplam Maliyet 2,50 tl

Resimler :

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:30 --

Bu tüneğe ayak takarsanız oyun parkıda olabilir ilerleyen dönemlerde merdiven vs yapım vidoları ve konularıda açacağım,yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
gerçek ten güzel fikir :) hem oyuncaklı

biraz uyduruk duruyor takma kısmı ama boyar ve düzgün keserseniz ki bu zordur :D
güzel olabilir boyamaya çalışıyorum şuan bir merdivende ekleyip ayak vs park yapılmaya uygun benim kerata çok sevdi sürekli gagalıyor zil de takmayı düşünüyorum oyuncağı yok biz oynuyoruz onunla sıkılıyor haliyle onun için değişiklik oldu

biraz uyduruk duruyor takma kısmı ama boyar ve düzgün keserseniz ki bu zordur :D
güzel olabilir boyamaya çalışıyorum şuan bir merdivende ekleyip ayak vs park yapılmaya uygun benim kerata çok sevdi sürekli gagalıyor zil de takmayı düşünüyorum oyuncağı yok biz oynuyoruz onunla sıkılıyor haliyle onun için değişiklik oldu

güle güle oynasın artık :)