Karadeniz Pet

Oyuncu Değişikliği Yapıldı :) Lütfen Birde Siz Bakın !

• Konbuyu başlatan Şahin ATAK
  • Başlangıç tarihi
Ş

Şahin ATAK

Guest
Merhaba Arkadaşlar ;

2 Gün Önce Kuşum bana alışmıyor diye bir başlık açmıştım. Kuşumun yaşı ufak olmasına rağmen 2-2,5 ay süre içerisinde ürkekliği bile geçmedi. Bize Hiç Alışmadı.

Petsshopcu abi ile görüşüp kuşu bugün değiştirdim. Yeni Kuşun Resimleri Aşağıda vardır. Bilgili tecrübeli arkadaşlardan yorumlar bekliyorum.

YAŞI-CİNSİ-IRKI-SAĞLIĞI Vb Benim anlamayamadığım bilgiler.

Dikkat : Kuş Eve Geleli 1,5 Saat kadar oldu. Kuş Kafesine girdiğinden Beri TAK TAK TAK TAK Şeklinde gagasını açıp kapıyo sürekli.Ben Korktuğunu düşünüyorum ama sizlerinde fikri önemli benim için.

Şimdiden Teşekkürler.

Maşallah kusun cok güzel. Yeni bir ortama girdigi için korkuyordur. zamanla düzelicektir

benim kuşun aynısı 1 aylık yerli erkek buyrun bnm buda bnm tombiş
sdzf0.jpg
alla alla tıpka tp aynısı:)

1,5 2 aylık erkek bir yerli . Maşallah.
Sağlıklı gözüküyor.

Kuşun sağlıklı görünüyor 2 aylık civarı yerli bir erkek ona 1 hafta evi ve sizleri tanıması için süre ver arasıra yanına git hafif sesle konuş seni tanısın 1 hafta sonunda evcilleştirme başlıyabilirsin

Erkek 1,5 aylık erkek. Yerli olmasının yanısıra kırık diye düşünüyorum.

Arkadaşlar ;

Kuşum 1,5 Aylık Yerli Erkek. Buna Nasıl Bir Yem Tavsiye edersiniz. İsim Olarak söylerseniz sevinirim.

Dipnot : Açık Yem Tavsiye ediyormusunuz ?

Arkadaşlar ;

Kuşum 1,5 Aylık Yerli Erkek. Buna Nasıl Bir Yem Tavsiye edersiniz. İsim Olarak söylerseniz sevinirim.

Dipnot : Açık Yem Tavsiye ediyormusunuz ?

Mavi boncuk yemi tavsiye ediyorum açık tavsiye etmiyorum boyalı ekmek koyuyorlar vitamin diye kandırıyorlar

Mavi boncuk yemi tavsiye ediyorum açık tavsiye etmiyorum boyalı ekmek koyuyorlar vitamin diye kandırıyorlar

Petshopcu abi bir arkadaşımın yakın tanıdığı. Onun Tavsiyesi ile Açık Yem Aldım Yarım Kilo 4 TL. Umarım Bir Aksilim Yaşamam.

Normal Şartlar altında açık yemler , hazır yemlerden dahamı faydalı oluyolar.

yarım kilo 4 liramı baya bi pahalı açık yeme göre bizim burda kilosu 4 tl :D şehirden şehire fark eder tabi

Geri