petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

özel mesaj

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Okan Şenol tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    sayın site yöneticileri.bu gün itibariyle özel mesaj atamamaktayım ve alamamaktayım,sorunmu var acaba

2. Alişan YILMAZ

abi mesaj kutun falan dolmuştur ? 50 den faazla olunca öyle olabiliyor. temizle istersen

3. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1

mesaj kutusunu sıfırladım.hem gelen hemde giden

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    güncelllllllllllllllllll

5. Mana

Mana Guest

Mesaj kutusu doluyor :( o değilde önceden tapatalktan ne güzel yüklüyordum istediğim resmi şimdi yüklemeye kalkınca boyutlandırma istiyo eee seçiyorum ama bu kezde acayip derecede kalitesi düşmüş bir resim çıkıyor bulanık berbat.yazı kısmı masmavi insanın gözü yoruluyor doğrusu beyaz daha iyiydi.aynı zamanda konularda yorumlarda sil yok bulamadım :/ daha çok şey var.yenilenince değişti herşey bayağı.eski forum daha iyiydi sanki

#5 Mana, 10 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Kasım 2013
  6. Alişan YILMAZ

Katılıyorum..

Sayfayı Paylaş