Karadeniz Pet

Özellikle ustalardan bekliyorum cevap

Muhammed AKKAYA

Meraklı Üye
Arkadaşlar çift kuşlarım tv odasında ve sürekli insan bulunuyor duvara asılı sıcak bir odada ve 35-40 günlük bir kuş almak istiyorum ama onunda odası benm odam ve ben gündüz okuldayım saat 18.30 gibide hava kararıyo acaba canı sıkılırmı kmsede girmiyo gündüz ve biraz soguk hiç bir ısıtma sekli yok odayı (üsürlermi ????) acaba çiftlerimi kendi odama alsam yavruyu tv odası insanlı odayamı bıraksam evet fikirlerinizi bekliyorum bi yardımcı olun bana

Şimdiden herkese tesekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:36 --

Güncel. su genç kardeşinize bi yardım edin :)

Oda sıcaklığı 18 c altına düşmüyorsa problem yok, evcil yapmak,istiyorsan diğer kuşlardan uzak tut, yavruyu tv odasına al çiftleri kendi odana al istersen

Oda sıcaklığı 18 c altına düşmüyorsa problem yok, evcil yapmak,istiyorsan diğer kuşlardan uzak tut, yavruyu tv odasına al çiftleri kendi odana al istersen

Hocam cok sagol cevap için Allah razı olsun . Oda sıcaklıgından haberim yok ama cam kapı acık olmuyo sessiz sakin bir odam var çiftleri dedigin gibi alıp yavruyu tv odasına alıcam ama işte soguk falan mı gelir oda diye braz süphelerim var ne dersin sennde fikrini almak isterm

Valla bendensığınakta bakıyorum Digital oda ölçer aldım,ona göre ayarlıyorum sıcaklığı, çokta soğuk olmasın, ya da hepsini tv odasında bak havalarnıssınana kadar , o soğuk dediğin odayı gece ilerleyen saatlerde bir,ölç. Derim

Odann isisi ilik ise sorun degil ama serin odada hemen usuturler
Tek basina sikilacaksa o zaman tek yavrunun kafesini insanlarin bulunduy odaya alin ki sikilmasin

Odann isisi ilik ise sorun degil ama serin odada hemen usuturler
Tek basina sikilacaksa o zaman tek yavrunun kafesini insanlarin bulunduy odaya alin ki sikilmasin

Odanın ısısı ılık çok çok da soguk olmuyor ama işte can onlarda içim el vermiyor. Bu arada tesekkürler dediğiniz gibi yapıcam sagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:03 --

Valla bendensığınakta bakıyorum Digital oda ölçer aldım,ona göre ayarlıyorum sıcaklığı, çokta soğuk olmasın, ya da hepsini tv odasında bak havalarnıssınana kadar , o soğuk dediğin odayı gece ilerleyen saatlerde bir,ölç. Derim

eyvallah hocam bende dediğin gibi bi termometre ile halledicem ins bu soru işaretini cok sagol

şu ısıtma işini bırakın muhabbetlere sogukdan hiç bir zarar gelmez bende ısıtıcı yok ve cam 7/24 acık

ooo hocam yüregime su serptiniz aslında bu bilgiyi daha önce üretim yapan bi dostumdan duymustum kuş ceyranda kalmasın yeter demişti sende onunla aynı görüstesin sanırım

şu ısıtma işini bırakın muhabbetlere sogukdan hiç bir zarar gelmez bende ısıtıcı yok ve cam 7/24 acık

siz degerli üstadlarımızın tecrübelerine her zaman ihtiyacımız var.. aynı tedirginlik bende de vardı.. cok sagolun..

bu arada konuyu acan arkadasa da tesekkür ederim..:)

benimkiler kışın sogukla mücadele ediyorlar kuşlar sogukta yaşamaya elverişlidir fakat onunda bir sınırı var :D

siz degerli üstadlarımızın tecrübelerine her zaman ihtiyacımız var.. aynı tedirginlik bende de vardı.. cok sagolun..

bu arada konuyu acan arkadasa da tesekkür ederim..:)

Önemli değil sizlere de yardımcı olmuş oldum aynı sorun heralde sendede :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

benimkiler kışın sogukla mücadele ediyorlar kuşlar sogukta yaşamaya elverişlidir fakat onunda bir sınırı var :D

aynen dediğiniz gibi :)

Geri