petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

pakistan konuşurmu ? besleyen ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ab301 tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bu kuşlar çok ufak konuşturan ve huylarını bilen varmı oyuna gelir mi evcilmi vs. ?

2. kartall82

kartall82 Guest

fazla ilgilenirseniz konuşur ama yem bakımından asiri tüketiyorlar 3 kurus fazla verip çek yavru alin 2 ayda pakistan kusuna alacağınız yem ile kendisini amorti eder zaten

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1

pakistan daha mı cok yer

4. kartall82

kartall82 Guest

evet güzel kardeşim boyuna kıyasla bir show jumbo dan daha fazla yer ama bir o kadar da hareketlidir ;););)

5. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Pakistanlılar diğer kuşlara nazaran daha hızlı konuşur. Tugay Bey ilk defa sizden duydum yem tüketiminin fazla olduğunu. Su evet diğer kuşlara nazaran daha çok tüketirler ama yem konusunda öyle aşırı bir tüketim görmedim bugüne kadar. İlgimi çekti yarın daha dikkatli bakacağım onlara. :)

6. kullanici641

bir kuş ortalama günde ne kadar su içer? suyun içine vitamin ekledim çok hafif azalma olmuş azalma denemeyecek kadar :S

Sayfayı Paylaş