petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Pakistan mubişimin minnaklığı :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

bir serçe kadar yok bile nerdeyse bu miniğimiz :) çok küçük boyutu gökyüzü mavisi göğsü ve gümüş kanatlarına hastayım... sesi harika ve çok masum. pakistan kuşu herkeste birtane olmalı mı ne? :D bu arada en çok kur yapan mubişlerden biridir :D
    benim ellerim çok küçük olduğu halde parmağımın üstünde hala minnacık durabiliyor =)

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    güzel bir pakistan :D renkleri cok hoş

3. Mana

Mana Guest

pakistan arayan selendi :D bende daha önceden vardı birtane selen ona hastaydı o yüzden heveslenip arıyordu ama maalesef öldü kuşum :( bu da ondan sonra aldığım kuş inşallah bu uzun yaşayacak

4. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    evet sonradan hatırlayıp düzeltme yaptım :D

5. Mana

Mana Guest

düzeltmeyi görünce hatırladığını anladım zaten :D renkleri gerçekten çok güzel maşallah.benim nazarım değecek diye korkuyorum :)

6. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    keşke bizde kuşları senin gibi evin etrafına salabilsek. kuşları çıkardım mı hepsi bi tarafa kaçıyor

7. Mana

Mana Guest

benimkilerde aksine, sürü psikolojisi var hepsi birbirinin peşinden gidiyor :D ama genelde ordan oraya gitmezler kafes üstünde oynuyorlar sürekli, uçma egzersizleri yaptıkları zamanlarda biri uçar dolanır 2 tur odada zaten oda uzun ve büyük, sonra döner kafes üstüne, diğeri görüp o da yapar, diğeri de..... derken tamamlanır uçuş :D

8. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    bende saldığım zaman eşini alan perdenin bi köşesine konuyor. gerçi şimdi kuşları ayırdım. beyler ve bayanlar olarak böldüm :D

9. Mana

Mana Guest

benim eş kuşum kalmadı şu an :D erkekler birbirine aşık zaten sürekli toplantılar yapıyorlar kızları aralarına almıyorlar yani gruplaşma bir bu yönde yoksa eşini alan kaçamıyor çünkü eş yok :D

10. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    bende kuşları dinlendiremiyordum Mavi olan kuşum reisin dişisi çok yıprandı en son 14 yumurta bıraktı baktım yine çiftleşiyorlar son çare kuşları ayırdım :D

11. Mana

Mana Guest

iyi yapmışsın çünkü dinlenmesi şart :) reis de maşallah pek hızlıymış :D cinsi nedir?

12. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    Reisi görmüştün ve cok beğenmiştin diye hatırlıyorum.

13. Mana

Mana Guest

o kadar çok kuş gördüm ki forumda... isminden hatırlamıyor olabilirim ama kendisini görsem kesin bilirim yeniden :)

14. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    reis ve sultan eski resimler

15. Mana

Mana Guest

bende şimdi senin profilden açtığın konulara bakıp buldum kuluçka konusunu :) hatırladım bu aslan parçasını maşallah :) çok güzel kuş gerçekten bir kere daha beğendim =) ayrıca dişisi de güzel sanırım dayanamıyor dişinin güzelliğine :D

16. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    bunlarda Behlül ve Sarıkız :D kuşları çaprazlama yapsam mı diye düşünüyorum. Reis gibi bir lutino nasıl olur acaba ?

17. Mana

Mana Guest

bence değişme eşleri böyle güzeller ama sana kalmış :)

18. Seda Kurşunlu Çal

Maşallah ona renkleri de çok güzel. ömrü uzun olsun. benim arya da pakistan. Minicik haliyle dünyaya kafa tutuyor. :)

19. Mana

Mana Guest

teşekkür ederim inşallah sizin de kuşunuz uzun ömürlü olur :) pakistanlar hem çok oynak hem çok güzel sesli hem en çok kur yapan hem de en çok yiyen ama forumda kalan mubişler :D

20. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Cok tatliymis masallah :)

Sayfayı Paylaş