Karadeniz Pet

Pakistan mubişimin minnaklığı :D

M

Mana

Guest
bir serçe kadar yok bile nerdeyse bu miniğimiz :) çok küçük boyutu gökyüzü mavisi göğsü ve gümüş kanatlarına hastayım... sesi harika ve çok masum. pakistan kuşu herkeste birtane olmalı mı ne? :D bu arada en çok kur yapan mubişlerden biridir :D
benim ellerim çok küçük olduğu halde parmağımın üstünde hala minnacık durabiliyor =)

xGGRJ7.jpg

e7QgnW.jpg

güzel bir pakistan :D renkleri cok hoş

pakistan arayan selendi :D bende daha önceden vardı birtane selen ona hastaydı o yüzden heveslenip arıyordu ama maalesef öldü kuşum :( bu da ondan sonra aldığım kuş inşallah bu uzun yaşayacak

evet sonradan hatırlayıp düzeltme yaptım :D

düzeltmeyi görünce hatırladığını anladım zaten :D renkleri gerçekten çok güzel maşallah.benim nazarım değecek diye korkuyorum :)

keşke bizde kuşları senin gibi evin etrafına salabilsek. kuşları çıkardım mı hepsi bi tarafa kaçıyor

keşke bizde kuşları senin gibi evin etrafına salabilsek. kuşları çıkardım mı hepsi bi tarafa kaçıyor

benimkilerde aksine, sürü psikolojisi var hepsi birbirinin peşinden gidiyor :D ama genelde ordan oraya gitmezler kafes üstünde oynuyorlar sürekli, uçma egzersizleri yaptıkları zamanlarda biri uçar dolanır 2 tur odada zaten oda uzun ve büyük, sonra döner kafes üstüne, diğeri görüp o da yapar, diğeri de..... derken tamamlanır uçuş :D

benimkilerde aksine, sürü psikolojisi var hepsi birbirinin peşinden gidiyor :D ama genelde ordan oraya gitmezler kafes üstünde oynuyorlar sürekli, uçma egzersizleri yaptıkları zamanlarda biri uçar dolanır 2 tur odada zaten oda uzun ve büyük, sonra döner kafes üstüne, diğeri görüp o da yapar, diğeri de..... derken tamamlanır uçuş :D

bende saldığım zaman eşini alan perdenin bi köşesine konuyor. gerçi şimdi kuşları ayırdım. beyler ve bayanlar olarak böldüm :D

bende saldığım zaman eşini alan perdenin bi köşesine konuyor. gerçi şimdi kuşları ayırdım. beyler ve bayanlar olarak böldüm :D

benim eş kuşum kalmadı şu an :D erkekler birbirine aşık zaten sürekli toplantılar yapıyorlar kızları aralarına almıyorlar yani gruplaşma bir bu yönde yoksa eşini alan kaçamıyor çünkü eş yok :D

benim eş kuşum kalmadı şu an :D erkekler birbirine aşık zaten sürekli toplantılar yapıyorlar kızları aralarına almıyorlar yani gruplaşma bir bu yönde yoksa eşini alan kaçamıyor çünkü eş yok :D

bende kuşları dinlendiremiyordum Mavi olan kuşum reisin dişisi çok yıprandı en son 14 yumurta bıraktı baktım yine çiftleşiyorlar son çare kuşları ayırdım :D

bende kuşları dinlendiremiyordum Mavi olan kuşum reisin dişisi çok yıprandı en son 14 yumurta bıraktı baktım yine çiftleşiyorlar son çare kuşları ayırdım :D

iyi yapmışsın çünkü dinlenmesi şart :) reis de maşallah pek hızlıymış :D cinsi nedir?

reis ve sultan eski resimler

u1dnf.jpg

vr5qv.jpg

bende şimdi senin profilden açtığın konulara bakıp buldum kuluçka konusunu :) hatırladım bu aslan parçasını maşallah :) çok güzel kuş gerçekten bir kere daha beğendim =) ayrıca dişisi de güzel sanırım dayanamıyor dişinin güzelliğine :D

bende şimdi senin profilden açtığın konulara bakıp buldum kuluçka konusunu :) hatırladım bu aslan parçasını maşallah :) çok güzel kuş gerçekten bir kere daha beğendim =) ayrıca dişisi de güzel sanırım dayanamıyor dişinin güzelliğine :D

bunlarda Behlül ve Sarıkız :D kuşları çaprazlama yapsam mı diye düşünüyorum. Reis gibi bir lutino nasıl olur acaba ?
eyj4Ly.jpg

Maşallah ona renkleri de çok güzel. ömrü uzun olsun. benim arya da pakistan. Minicik haliyle dünyaya kafa tutuyor. :)

Maşallah ona renkleri de çok güzel. ömrü uzun olsun. benim arya da pakistan. Minicik haliyle dünyaya kafa tutuyor. :)

teşekkür ederim inşallah sizin de kuşunuz uzun ömürlü olur :) pakistanlar hem çok oynak hem çok güzel sesli hem en çok kur yapan hem de en çok yiyen ama forumda kalan mubişler :D

Geri