Pakistan mubişimin minnaklığı :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Mana tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mana

Mana Guest

bir serçe kadar yok bile nerdeyse bu miniğimiz :) çok küçük boyutu gökyüzü mavisi göğsü ve gümüş kanatlarına hastayım... sesi harika ve çok masum. pakistan kuşu herkeste birtane olmalı mı ne? :D bu arada en çok kur yapan mubişlerden biridir :D
    benim ellerim çok küçük olduğu halde parmağımın üstünde hala minnacık durabiliyor =)

2. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    güzel bir pakistan :D renkleri cok hoş

3. Mana

Mana Guest

pakistan arayan selendi :D bende daha önceden vardı birtane selen ona hastaydı o yüzden heveslenip arıyordu ama maalesef öldü kuşum :( bu da ondan sonra aldığım kuş inşallah bu uzun yaşayacak

4. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    evet sonradan hatırlayıp düzeltme yaptım :D

5. Mana

Mana Guest

düzeltmeyi görünce hatırladığını anladım zaten :D renkleri gerçekten çok güzel maşallah.benim nazarım değecek diye korkuyorum :)

6. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    keşke bizde kuşları senin gibi evin etrafına salabilsek. kuşları çıkardım mı hepsi bi tarafa kaçıyor

7. Mana

Mana Guest

benimkilerde aksine, sürü psikolojisi var hepsi birbirinin peşinden gidiyor :D ama genelde ordan oraya gitmezler kafes üstünde oynuyorlar sürekli, uçma egzersizleri yaptıkları zamanlarda biri uçar dolanır 2 tur odada zaten oda uzun ve büyük, sonra döner kafes üstüne, diğeri görüp o da yapar, diğeri de..... derken tamamlanır uçuş :D

8. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    bende saldığım zaman eşini alan perdenin bi köşesine konuyor. gerçi şimdi kuşları ayırdım. beyler ve bayanlar olarak böldüm :D

9. Mana

Mana Guest

benim eş kuşum kalmadı şu an :D erkekler birbirine aşık zaten sürekli toplantılar yapıyorlar kızları aralarına almıyorlar yani gruplaşma bir bu yönde yoksa eşini alan kaçamıyor çünkü eş yok :D

10. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    bende kuşları dinlendiremiyordum Mavi olan kuşum reisin dişisi çok yıprandı en son 14 yumurta bıraktı baktım yine çiftleşiyorlar son çare kuşları ayırdım :D

11. Mana

Mana Guest

iyi yapmışsın çünkü dinlenmesi şart :) reis de maşallah pek hızlıymış :D cinsi nedir?

12. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Reisi görmüştün ve cok beğenmiştin diye hatırlıyorum.

13. Mana

Mana Guest

o kadar çok kuş gördüm ki forumda... isminden hatırlamıyor olabilirim ama kendisini görsem kesin bilirim yeniden :)

14. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    reis ve sultan eski resimler

15. Mana

Mana Guest

bende şimdi senin profilden açtığın konulara bakıp buldum kuluçka konusunu :) hatırladım bu aslan parçasını maşallah :) çok güzel kuş gerçekten bir kere daha beğendim =) ayrıca dişisi de güzel sanırım dayanamıyor dişinin güzelliğine :D

16. dante25

dante25 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yer:
    İstanbul
    bunlarda Behlül ve Sarıkız :D kuşları çaprazlama yapsam mı diye düşünüyorum. Reis gibi bir lutino nasıl olur acaba ?

17. Mana

Mana Guest

bence değişme eşleri böyle güzeller ama sana kalmış :)

18. Seda Kurşunlu Çal

Maşallah ona renkleri de çok güzel. ömrü uzun olsun. benim arya da pakistan. Minicik haliyle dünyaya kafa tutuyor. :)

19. Mana

Mana Guest

teşekkür ederim inşallah sizin de kuşunuz uzun ömürlü olur :) pakistanlar hem çok oynak hem çok güzel sesli hem en çok kur yapan hem de en çok yiyen ama forumda kalan mubişler :D

20. CEM CANER

CEM CANER Profesyonel

Beğenileri:
    12
    Yer:
    BALIKESİR/ERDEK -ŞUANLIK KÜTAHYA :)
    Cok tatliymis masallah :)

Sayfayı Paylaş