Karadeniz Pet

Pakistan mubişimin minnaklığı :D

teşekkür ederim inşallah sizin de kuşunuz uzun ömürlü olur :) pakistanlar hem çok oynak hem çok güzel sesli hem en çok kur yapan hem de en çok yiyen ama forumda kalan mubişler :D

:)) doğru yaa benimki nasıl boğazına düşkün. yaptığım mamaları kursağı şişip patlayana kadar yiyor ama incecik. ben de gençliğine bağlıyordum. benimki dişi olduğu için fazla ötmüyor.

:)) doğru yaa benimki nasıl boğazına düşkün. yaptığım mamaları kursağı şişip patlayana kadar yiyor ama incecik. ben de gençliğine bağlıyordum. benimki dişi olduğu için fazla ötmüyor.

benim önceki pakistanda dişiydi bu da dişi arada ötüyorlar zaten :) çok hoş sesleri =) yok gençlikten değil pakistanlar bayağı yiyor :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

şeftalinin yanında durmuş ona kafa tutuyordu şimdi çektim resmini :D aradaki müthiş fark açık :)

e7Q7Gl.jpg

Atarlı köyün giderli kuşu,surattaki masum ifadeye aldanmamak lazım :D

Bunlar kadar,bi lokmacık canına bakmadan dünyaya meydan okuyan başka kuş var mıdır acep. Psikopat! :)

Yalnız şeftali hiç iplemiyor kafa tutuşunu,adamın umrunda değil dünya :)) hay maşallah şirinlik muskaları yahu

Atarlı köyün giderli kuşu,surattaki masum ifadeye aldanmamak lazım :D

Bunlar kadar,bi lokmacık canına bakmadan dünyaya meydan okuyan başka kuş var mıdır acep. Psikopat! :)

Yalnız şeftali hiç iplemiyor kafa tutuşunu,adamın umrunda değil dünya :)) hay maşallah şirinlik muskaları yahu

Şeftali dişilerle uğraşmak istemiyor pek :) hele yavruysa hiç pas vermiyor onlar ısırıp kaçıyor :D yalnız bu pakistanım maşallah bir fena ki :D psiko hehe

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bendede bir pakistan var geçen dişiyi ilaçlamak için kafese elimi sokup dişiyi tuttum erkek ( pakistan olan ) elime bir yapıştı gagayı elimin üstüne geçirdi sallıyorum elimi bırakmıyor canımda nasıl yanıyor ama bildiğin parçaladı elimi sonra bıraktım dişiyi önce erkeği tuttum sonra dişiyi tutup erkeği saldım :D Bu arada erkekte dişiden hergün acayip dayak yiyo :D

Bendede bir pakistan var geçen dişiyi ilaçlamak için kafese elimi sokup dişiyi tuttum erkek ( pakistan olan ) elime bir yapıştı gagayı elimin üstüne geçirdi sallıyorum elimi bırakmıyor canımda nasıl yanıyor ama bildiğin parçaladı elimi sonra bıraktım dişiyi önce erkeği tuttum sonra dişiyi tutup erkeği saldım :D Bu arada erkekte dişiden hergün acayip dayak yiyo :D

pakistanlar gerçekten çok sadıklar eşlerine.süper kuşlar ya bayılıyorum minik minik :)

Bendeki konuşuyo falan ama çıkarınca ilgi alaka olayını biraz abartıyo:D

Şuanda çatıda diğer kuşların yanında balkonu kapatınca balkona getircem kuşları o zaman evde salar çekerim bir video kaç kelime bilio bilmiyorum ama süper kuçukuçu dio :D

ühühüühühü ben bu konuyu nasıl görmemişim kii pakistan istiyorum bennn

güzel kus ömürlü olsun :)

pakistan arayan selendi :D bende daha önceden vardı birtane selen ona hastaydı o yüzden heveslenip arıyordu ama maalesef öldü kuşum :( bu da ondan sonra aldığım kuş inşallah bu uzun yaşayacak

bildiğiniz bir üretici varmı peki pakistan ırkından bende beslemek istiyorum..bilgilendiriseniz sevinirim..

Geri